Скільки заробляє найоплачуваніший телеведучий України?

Author name 18 Листопада 2021 в 23:11

Поділитися статтею

Усі, хто хоч раз включав телеканал 1+1, точно знають цього харизматичного та неймовірно заводного телеведучого. Юрій Горбунов – душа українського телеканалу. Його часто показують на ТБ, запрошують зніматися. Отже, і гонорари телеведучого досить високі.

Скільки саме отримує чоловік Катерини Осадчої – це загадка. Він, як і інші зірки, не дуже любить розповідати про своє матеріальне становище. Але колись головний телеведучий проекту “Танці із зірками” поділився, що найвищий гонорар, який він отримував за вечір, це 10 тисяч доларів. Тоді знаменитість провів приватний день народження.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

За словами телезірки, свято тривало довго. Він зазначив, що ці часи минули, і зараз ніхто не платить такі гроші. Про це Горбунов розповів у програмі “Зе Інтерв’юер”. Проте приватні корпоративи не єдиний спосіб заробітку Юрія. Він також режисує фільми українського виробництва та сам у них знімається.

Юрій Горбунов та Катя Осадча
Юрій Горбунов та Катя Осадча

Його можна побачити в картинах Село на мільйон, Великі Вуйки, Шалене весілля, Останній москаль та інші. До речі, в останньому москалі Горбунов виконав дві ролі відразу. Гонорари за такі телепроекти сягають кількох сотень тисяч доларів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею