У сина адміністратора програми “Сніданок з 1+1” Алли Мазур рецидив: команда 1+1 просить допомоги грошима

Author name 19 Листопада 2021 в 11:11

Поділитися статтею

Син адміністратора програми
Син адміністратора програми

Син адміністратора програми “Завтрак з 1+1” Алли Мазур, який останні 4 роки лікується від небезпечної недуги, зараз у тяжкому стані. Йому потрібна операція, вартість якої – 30 тисяч доларів. Уся команда телеканалу 1+1 просить допомоги.

Відео зі зверненням телеведучого Руслана Сенічкіна було опубліковано на сторінці “Завтрак з 1+1” в Інстаграм. Там телеведучий звертається до всіх небайдужих допомогти хоча б маленькою сумою, щоб молодий хлопець зміг жити нормальним життям.

“Чотири з половиною роки виснажливої боротьби за життя. Такий шлях уже пройшов Антон Мазур – син нашої колеги Алли Мазур, який працює адміністратором програми. У хлопця – гострий лімфобластний лейкоз. Завдяки допомозі небайдужих він уже пройшов кілька курсів дорогої хіміотерапії та операцію з пересадки мозку у клініці в Туреччині. Ми всі вірили, що хвороба назавжди відійшла”, – сказано у прес-службі телеканалу.

Проте очікування не виправдалися, і у Антона Мазура стався рецидив. Лікарі констатували, що хлопцеві потрібна термінова пересадка кісткового мозку та хіміотерапія. Терапія сама по собі коштує великих грошей – 30 тисяч доларів. Не кажучи вже про операцію, яку також потрібно зробити якнайшвидше.

Реквізити для допомоги синові адміністратора програми “Сніданок з 1+1” Алли Мазур

  • Монобанк: 5375 4141 2072 9990
  • Приватбанк: 4731 2191 2236 7083

Обидві карти належать Мазур Аллі Володимирівні, мамі.

https://www.instagram.com/tv/CWcfjZLo3GO/?utm_medium=copy_link

Руслан Сенічкін розповів, що хлопцю зараз лише 23 роки. Страшний діагноз йому поставили відразу після закінчення школи, і за останні чотири роки він не бачив нічого, крім стін лікарні. Телеведучий просить усіх небайдужих подарувати хлопцеві шанс на життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею