Полякова розповіла, як жила за часів бідності

Author name 19 Листопада 2021 в 18:11

Поділитися статтею

Оля Полякова – сьогодні красива, багата та знаменита. А був час, коли грошей у сім’ї ледь вистачало на базові потреби. А при цьому доводилося щороку платити 7,5 тис. євро за навчання старшої доньки у французькій школі.

Оля розповіла, що колись справи її чоловіка, фінансиста Вадима пішли на спад. Його запасів вистачало, щоб сім’я прожила ще кілька років, але раптово все закінчилося. Оля більше не могла вести розгульне життя і змушена була взяти частину обов’язків із забезпечення сім’ї на себе.

“У нас не було розмови про те, щоб: “Дітко, давай ти бери на себе!”. Він мені сказав – я не можу далі це тягнути. Тобто ми повинні від чогось відмовитися. Ми маємо щось зробити, щоб оптимізувати наші витрати”, – скаржиться Оля Полякова.

І каже, що “це був капець”. Вона не пам’ятає, як пережила період безгрошів’я.

Оля Полякова

“Єдине, що я пам’ятаю – це було неймовірним стусаном під мій зад”, – сказала Оля.

Оля Полякова розповіла, що після цього вона пішла на ТБ.

“Я ходила скрізь, я лізла у все шоу. Мені ніде не платили, але я скрізь працювала, щоб бути хоча б на увазі. Щоб хоча б тисячу доларів мені заплатили за якесь відання. Щоб хоча б за знання мені заплатили якісь -то копійки”, – розповіла Оля Полякова, згадуючи ті часи.

Полякова розповіла, що коли її небідний чоловік мав проблеми з грошима, вона навіть і не думала розвернутися, грюкнути дверима і піти до когось багатого.

Аргументувала свою позицію так: “Тому що він же мій найближчий друг. Як можна кинути друга в біді? Мене це не розчарувало, не відвернуло. По-перше, я оптимістка, і мені здавалося, що це все ненадовго”.

https://youtu.be/nDAOde2jRrI

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею