“Найбагатші люди у світі”: Квіткова та Добринін прокоментували своє матеріальне становище

Author name 22 Листопада 2021 в 16:11

Поділитися статтею

Не секрет, що екс-учасник проекту “Холостяк” Микита Добринін, та його дружина Дар’я Квіткова — не найбідніші люди в українському шоу-бізнесі. Вони мають свій бізнес, а також Інстаграм-блоги, які приносять солідні доходи на утримання сім’ї.

Проте Дарія Квіткова вирішила похвалитися своїм шанувальникам тим, що вони з Микитою “найбагатші люди у світі”. Хтось може прийняти це за надмірне бажання показати себе, однак у новій публікації Дар’я мала на увазі далеко не матеріальні цінності. Вона мала на увазі цінність сімейної ідилії, якої все ж таки вдалося досягти після народження дитини.

Дарина Квіткова показала сина Лева та чоловіка Микиту Добриніна

“Так виглядають найбагатші люди у світі. І я не про матеріальний”, – написала Інстаграм-блогер під ніжним фото, де вона дивиться на чоловіка, який тримає в руках їхнього сина.

View this post on Instagram

A post shared by Daria Kvitkova (@kvittkova)

Хоча ще кілька тижнів тому Дарія скаржилася, що у них із чоловіком проблемний період. Вона розповіла, що більшість розлучень припадають саме на перший рік спільного життя, або на перший рік після народження дитини, оскільки на пару чекають особливі випробування.

Проте життєва мудрість партнерів допомогла їм досягти компромісу. Вони вирішили раз на місяць вириватися із звичних побутових проблем на вихідні та їздити кудись без дитини. Маленького сина залишатимуть на своїх батьків.

Звичайно, багато шанувальників засудили це рішення, але самі Даша та Микита виглядають цілком щасливими, і це найголовніше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею