“З дитинства вчили включати мізки та ворушити булками”: Поплавський прокоментував свій успіх

Author name 22 Листопада 2021 в 19:11

Поділитися статтею

Один із найвідоміших українських ректорів Михайло Поплавський прокоментував свій успіх.

У нещодавньому інтерв’ю програмі “Кава з перцем” на телеканалі “Україна” Михайло Поплавський розповів, як це бути людиною-брендом. Найодіозніший ректор країни сказав, що з дитинства не підозрював про такий колосальний майбутній успіх. Але зізнається — працював для цього справді дуже багато. І до праці його привчили змалку.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

“Я хочу сказати, у моїх батьків перша дитина померла, друга, я була третьою. Мене вже і через вікно передавали, і священикам, і на дорозі ось ці всі звичаї. Я був таким, як сказати, мазунчиком, везунчиком. Тому що дідусь і бабуся давали вареники, але мені дід говорив на такій олійниці збивати олію, і якщо я не робив, мені їсти не давали… Мене з дитинства вчили самостійно заробляти, включати мізки, ворушити булками, і заробляти.У мене понад 70 торгових знаків запатентовано “, – розповів Михайло Поплавський у своєму інтерв’ю.

Нині Михайло Поплавський отримує добрі відсотки від запатентованих торгових марок. Також він є автором власного ТікТок-блогу, отримує зарплату ректора, крім того, часто виступає гостем на світських заходах України. Це забезпечує йому досить заможну старість, яку можуть лише мріяти люди його віку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею