Знаменитості у перуках: хто з наших артистів приховує лисину під накладною шевелюрою?

Знамениті актори та актриси, співаки та співачки часто використовують перуку, бо вони теж люди — їм властиво старіти і стикатися з таким неприємним явищем, як облисіння.

У цій статті ми розповімо, які знаменитості насправді мають перуку на виступі.

Пилип Бедросович Кіркоров

Філіп Бедросович Кіркоров у перуці
Філіп Бедросович Кіркоров у перуці

Дивлячись на його шикарну шевелюру, завжди виникає захоплення — всі дівчата заздрять кучерявому волоссю співака. Однак насправді це дорогі перуки, які не відрізняються від реального волосся.

Алла Борисівна Пугачова

Алла Борисівна Пугачова у перуці
Алла Борисівна Пугачова у перуці

Кохання всього життя Кіркорова також носить перуки. Принаймні носила їх у молодості, коли активно виступала з гастролями. А все тому, що в молодості спалила свої шикарні пасма тим, що робила дуже багато укладання і використовувала багато хімії.

Едіта П’єха

Едіта П'єха у перуці
Едіта П’єха у перуці

Народна улюблениця теж приховує свою лисину під перукою. Роки не пощадили волосся співачки, тому його доводиться коригувати. Тим не менш, Едіта Станіславівна ніколи не приховувала цей свій “брак”.

Подейкують, що перуки носять також російський артист Микола Басков, українсько-російська співачка Світлана Лобода.

Микола Басков
Микола Басков

Також неодноразово помічали, що Софія Михайлівна Ротару виходила на сцену в перуці. Проте офіційного підтвердження така інформація так і не знайшла.

Схожі статті

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.

Родись та вдайся: Огір, Полякова, Злата Мітчелл та інші зіркові діти, що народилися зі срібною ложкою в роті

У світі шоу-бізнесу деяким особам доводиться пройти складний шлях, щоб здобути славу. Проте, є й ті, хто народжується в родині вже відомих та успішних зірок, отримуючи у спадок срібну ложку в роті.