“НеАнгел” Слава Камінська повернулася до колишнього чоловіка після гучного скандалу

Author name 7 Грудня 2021 в 13:12

Поділитися статтею

Співачка Слава Камінська, яка раніше була частиною дуету “НеАнгели”, нарешті налагодила своє жіноче щастя.

Раніше Слава була одружена з пластичним хірургом Едгаром Камінським, однак у 2019 році пара розлучилася.

Якось Слава зізналася — поставити крапку у стосунках наважився саме чоловік. А для неї це було справжнім шоком. Камінська запевняє — щосили намагалася врятувати стосунки, але спроби тривало доти, доки не переконалася — почуття минули.

Як і належить дорослим людям, щоб не травмувати психіку дітей, партнери продовжували спілкуватися і після офіційного розлучення. Також вони літали разом відпочивати.

Довідково: 16 липня 2014 року Слава Камінська та пластичний хірург Едгар одружилися. Цього ж року зірка народила сина Леонарда, а наступного року – дочку Лауру. Через 5 років подружжя розлучилося. Проте вони зберігають добрі стосунки заради дітей.

Протягом останнього року не раз ходили чутки про те, що Слава Камінська та Едгар Камінський знову разом

Підігріли цю версію артисти тим, що опинилися на відпочинку вдвох, без дітей. Тобто відмазка про те, що вони зберігають добрі взаємини лише заради своїх спадкоємців, уже не спрацює. Коли Слава Камінська зрозуміла, що вже не зможе приховати свої почуття до екс-чоловіка, а шанувальники дедалі частіше обговорюють цю інформацію у мережі, зірка вирішила не приховувати нічого. Навпаки, Слава обрала тактику нічого не приховувати. Тому в її інстаграм-профілі нерідко з’являються теплі фотографії з Едгаром.

Наприклад, напередодні екс-учасниця гурту “НеАнгели” Слава Камінська показала фото, де ніжно пригорнулася до відомого пластичного хірурга. Зірка зазначила, що вона — жінка вільна, тому може собі дозволити обійматися з будь-ким і скільки завгодно.

View this post on Instagram

A post shared by SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею