Добринін та Квіткова розповіли, через що мало не розлучилися

Author name 7 Грудня 2021 в 19:12

Поділитися статтею

Дар’я Квіткова та Микита Добринін офіційно у шлюбі трохи більше року. У відносинах вони складаються з часів шоу “Холостяк”, де Микита вибрав Дашу.

За такий досить великий час у пари було різне — і сварки, і щастя, і радість, і напружені моменти.

Програма “Зоряний шлях” на телеканалі “Україна” запропонувала молодій сім’ї згадати найважчу сварку для обох. Слід зазначити, що партнери відповідали окремо, тому версії у них трохи не співпали.

Квіткова та Добринін
Квіткова та Добринін

Микита Добринін розповів, що перша велика сварка між закоханими сталася після реаліті шоу “Холостяк”, де пара, власне, і познайомилася. При чому посварилися вони тоді, коли дивилися разом це шоу.

“Коли ми разом сидимо вдома, обіймаємось, цілуємось, а тут на екрані показують мене з іншою дівчиною… І начебто ми всі розуміємо, але все одно дещо не так. Я б не сказав, що це серйозна сварка, але які- то конфлікти все одно виникали”, – зізнається тілі та радіоведучий Микита Добринін.

Даша Квіткова
Даша Квіткова

А ось Дар’я з цього приводу має свою думку. Вона згадала зовсім іншу історію, коли журналісти програми “Зоряний шлях” запитали у неї про її першу серйозну сварку з коханим Микитою Добриніним.

“Він такий приходить і каже: “Я хочу їхати до Барселони!”. Я кажу: “Клас, давай, поїхали”. Я легка на підйом, і він такий: “Ні, я хочу їхати один у Барселону”. І потім я дізнаюся, що мені він каже, що він хоче побути один, один, один, а там він зустрічається з друзями і таке. Звичайно, на цьому тлі у нас трапилася велика сварка, де я збирала речі і йшла Він мене зупинив і ми поговорили, і з тих пір якщо він хоче до Барселони, ми летимо разом”, – розповідає Даша Квіткова.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею