Добринін та Квіткова розповіли, через що мало не розлучилися

Дар'я Квіткова та Микита Добринін офіційно у шлюбі трохи більше року. У відносинах вони складаються з часів шоу "Холостяк", де Микита вибрав Дашу.

За такий досить великий час у пари було різне — і сварки, і щастя, і радість, і напружені моменти.

Програма “Зоряний шлях” на телеканалі “Україна” запропонувала молодій сім’ї згадати найважчу сварку для обох. Слід зазначити, що партнери відповідали окремо, тому версії у них трохи не співпали.

Квіткова та Добринін
Квіткова та Добринін

Микита Добринін розповів, що перша велика сварка між закоханими сталася після реаліті шоу “Холостяк”, де пара, власне, і познайомилася. При чому посварилися вони тоді, коли дивилися разом це шоу.

“Коли ми разом сидимо вдома, обіймаємось, цілуємось, а тут на екрані показують мене з іншою дівчиною… І начебто ми всі розуміємо, але все одно дещо не так. Я б не сказав, що це серйозна сварка, але які- то конфлікти все одно виникали”, – зізнається тілі та радіоведучий Микита Добринін.

Даша Квіткова
Даша Квіткова

А ось Дар’я з цього приводу має свою думку. Вона згадала зовсім іншу історію, коли журналісти програми “Зоряний шлях” запитали у неї про її першу серйозну сварку з коханим Микитою Добриніним.

“Він такий приходить і каже: “Я хочу їхати до Барселони!”. Я кажу: “Клас, давай, поїхали”. Я легка на підйом, і він такий: “Ні, я хочу їхати один у Барселону”. І потім я дізнаюся, що мені він каже, що він хоче побути один, один, один, а там він зустрічається з друзями і таке. Звичайно, на цьому тлі у нас трапилася велика сварка, де я збирала речі і йшла Він мене зупинив і ми поговорили, і з тих пір якщо він хоче до Барселони, ми летимо разом”, – розповідає Даша Квіткова.

Схожі статті

Відколи дізналась цей рецепт, така закуска стала моєю улюбленою: швейцарський салат з 2 картоплин й 2 яєць

Більшість поживних салатів готується з майонезом, але іноді хочеться з'їсти чогось більш легкого. Саме такий рецепт швейцарського салату ми пропонуємо вам спробувати приготувати.

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.