“Дивись, що втратив”: гаряча Іра Горова наступила на п’яти Насті Каменських у спробі повернути Потапа

Author name 23 Грудня 2021 в 13:12

Поділитися статтею

Колишня дружина Потапа Ірина Горова користується тим, що ще працює зі своїм екс-чоловіком, тому може отримувати від нього достатню кількість уваги.

Звичайно, враховуючи те, що Потап на даний момент одружений, у відкритий наступ Горова навряд чи піде – надто вона мудра і хитра для цього. Але показати свої “жіночі штучки” не проти.

Напередодні колишня дружина Потапа Ірина Горова просто довела до запаморочення всю команду “Мозки”. Вона опублікувала ефектний новорічний аутфіт – вечірню чорну сукню з величезним вирізом і відкритим декольте. А шия прикрашена акуратними широкими діамантами.

Дорожнечу вигляду Іри підкреслює її зачіска – акуратні локони. Загадковий погляд, рука, яка ніби поправляє волосся – це все в цілісній композиції створило шикарний образ.

Ірина Горова зробила таке яскраве та обговорюване фото на тлі своєї новорічної ялинки. У коментарях шанувальники залишили бізнес-леді безліч позитивних відгуків, адже виглядає ця дама справді чудово.

View this post on Instagram

A post shared by Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Фанати також припускають, що такими фотографіями Ірина Горова оголошує “відверте полювання на Потапа”, адже, напевно, в її душі ще є маленьке бажання повернути чоловіка, який так раптово пішов до Насті Каменських. Хоча і Настя теж не промах – знайде чим спокусити свого законного чоловіка, якого, за чутками, повела з чужої сім’ї.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею