Вперше після скандалу: Віктор Павлик заговорив про дружину, яка ледь не пішла від нього.

Author name 23 Грудня 2021 в 14:12

Поділитися статтею

Віктор Павлік та Катерина Репяхова помирилися
Віктор Павлік та Катерина Репяхова помирилися

Головною новиною цього тижня є те, що Катерина Репяхова та Віктор Павлік серйозно поскандалили.

Репяхова, хоч і публічна особистість, але все ж таки вирішила не вдаватися до подробиць конфліктів. Лише розповіла, що дуже засмучена станом справ, серйозно засмучувалася і плакала. На якийсь час вона навіть пропала зі свого Інстаграм-блогу, а фоловери не на жарт розхвилювалися за її моральний стан.

Після конфлікту Катя заявила, що заради свого сина Миші намагатиметься зберегти сім’ю. Натякнула, що з Віктора Павлика його колишні дружини (точніше колишня дружина) мотузки вили, тому зараз він завжди почувається винним.

Проте Катя зі своїм сімейним психологом опрацьовує всі ці проблеми.

На відміну від Катерини Павлик, її дорослий чоловік – людина іншого загартування. І він не виносить на публіку усі конфлікти.

Віктор Павлик, як справжній чоловік, після того, як буря скандалу вщухла, опублікував в Інстаграм фото своєї дружини та написав, як сильно він її кохає.

Ось які думки щодо ситуації, що склалася, писали в коментарях:

  • Ви найкращі
  • Як на мене, коли Ви з Катюшою, Ваші очі світяться радістю! Вона гарна,її посмішка щира (так не скажеш про тих,хто намагається зайнятися блогерством і посміхається на камеру.Міміка може сказати багато про людину).Ваша дружина живе переважно Вашою життям: допомагає,висвітлює, організовує і подарувала Вам у 55 років неймовірне счастье – красунчика Михасика! Бережіть вашу пару, тому що ви доповнюєте один одного. І поверніть, будь ласка, нам Катюшу до інстаграми! З нетерпінням чекаємо ваших спільних сторін, де ви щасливі і у вас все добре!
  • Не гарна пара йому треба добру і жінку!
  • Треба завжди залишатися людиною. Віктор молодець у тому плані, що просто хотів не допустити далі розгорятися сварці між колишньою і справжньою. Справжня ж цього не може прийняти – і це її величезний мінус.
  • Катя любитель створити інтригу і галас із нічого, але блогерство воно таке і в туалет при всіх сходиш для хайпа та рейтингу
  • будьте щасливі

Нагадаємо, що влітку цього року Катерина Павлік народила первістка. Катя та Віктор назвали сина Михайлом. Зараз Катя активно показує свого синочка в Інстаграм-профілі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею