Який вигляд має син 26-річної “татової доньки” Лізи Арзамасової та 48-річного Авербуха?

Єлизавета Арзамасова, яка прославилася на всю країну як актриса серіалу "Татусіні доньки", у 2021 році стала мамою.

У серпні 2021 року Арзамасова народила сина. Навіть перша вагітність, яка, за статистикою, дається жінці складніше за наступні, не змусила Єлизавету Арзамасову кинути роботу.

Звичайно, з появою дитини вона стала багато часу приділяти своєму спадкоємцю, довелося відмовлятися від деяких проектів, проте Ліза все одно досить швидко привела себе у форму, щоб мати можливість займатися улюбленою справою хоча б колись чоловік Ілля Авербух вдома і може посидіти з дитиною.

Напередодні Ілля Авербух похвалився досягненнями свого сина, який уже видає звуки та тримає голову, а ще може лежати на животі. Шанувальники зазначили, що дитина дуже схожа на свою маму.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCYEHz9Ml0Jv%2F&is_from_rle

Ось що фанати пишуть у коментарях до відео:

  • Такий усмішка. Щастя батьків!
  • Він красень! Лев Ілліч!
  • Ангелятко. Щастя вам та здоров’я
  • Божечки, ось воно щастя!!!!! Чудовий Лев!!!!!

Таке диво! Подаруночок) Нехай доля буде щасливою і рідні будуть поряд! Мир вашому дому! Щастя та здоров’я у кожен ваш день! Дякую за подаровані Вами шедеври, за радість бачити Ваші твори! Нас порадували, а тепер додому, радувати рідних та коханих! З наступаючим Новим роком!

Зазначимо, Єлизавету Арзамасову багато хто засуджував за те, що вона зважилася одружитися з фігуристом, який годиться їй у батьки. Однак з моменту їхнього весілля вже пройшов цілий рік, і вони продовжують зберігати імідж однієї з найприблизніших сімей Росії.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.