Довгонога Волочкова в костюмі “лимона” показала “надцятого” нареченого за рік

Author name 4 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Балерина Анастасія Волочкова дуже одіозна жінка, яка швидко перемикається між партнерами.

Нещодавно Волочкова опублікувала фото, де цілує чергового нового коханого. Шанувальники заявили, що навіть запам’ятовувати імена її чоловіків не будуть – це марно!

https://www.instagram.com/p/CYS_UjBo13N/

Особисте життя балерини Анастасії Волочкової – це безмежне поле для обговорень та скандалів. Раніше її фішкою було те, що вона ніби “ховає” чоловіка від публіки. Тобто, вона показувала подарунки, демонструвала фотографії, на яких було видно то чоловіча рука, то чоловіча нога, проте обличчя її партнера видно не було.

Коли вона зрозуміла, що “інтригу перетримала”, розкрила свого коханого, щоправда, стосунки швидко скінчилися.

Потім подруга Микити Джигурди визнала, що куди більш рейтинговою є зміна з “текучкою кадрів” у її ліжку та кинулася брати від життя все – міняти чоловіків як рукавички. Фанати вже у коментарях пишуть, що навіть імені нового коханого Насті запам’ятати не намагаються, адже він все одно скоро зміниться, а потім треба буде запам’ятовувати нового.

На новому фото Анастасія Волочкова позує з чоловіком, який явно молодший за неї. Особи чоловіка не видно, оскільки він повернутий боком і солодко цілує свою кохану в щоку. Видно, що чоловік досить високий – навіть вищий за Насту, якій завжди було важко знайти в балеті пару саме через зростання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею