Поплавський запалив із дівчатами у молочних купальних костюмах

Author name 6 Січня 2022 в 18:01

Поділитися статтею

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

Одіозний ректор Михайло Поплавський вкотре засвітився у компанії молоденьких, але не дуже одягнених дівчат.

Про Михайла Поплавського ходять різні легенди та чутки. Насамперед, його звинувачують у аморальному зв’язку зі своїми студентками – ходять чутки, що Михайло Михайлович мав близькість із учнями інституту культури замість високих оцінок, просування тощо. Проте чітких підтверджень цього не було. Сам Поплавський тільки жартує з цієї теми, мовляв, якщо здоров’я є, то чому б і ні?

Михайло Михайлович Поплавський зрозумів, що ця тема є досить обговорюваною, тому вирішив на ній пропіаритися в соціальних мережах. Він регулярно публікує ролики, де танцює у компанії молодих дівчат.

Примітно, що найчастіше ці дівчата одягнені дуже легко – у коротких спідницях, шортах, боді, топіках. Наприклад, на останньому відео дівчата одягнені у молочних купальних костюмах. Таке вбрання дуже впадає у вічі, тому Поплавського обговорюють.

Поплавський запалив із дівчатами у молочних купальних костюмах
Поплавський запалив із дівчатами у молочних купальних костюмах

Зазначимо, що нещодавно ректор Київського національного університету культури та мистецтв Михайло Поплавський опублікував нетипові для свого «Інстаграма» сімейні фото. У серії можна побачити його сина Олександра, невістку Ганну та онука Єгора. Сімейний пост Поплавський присвятив дню народження Єгора, якому виповнилося 7 років.

https://www.instagram.com/p/CYHZA8AMVtX/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею