Алла Пугачова до і після схуднення – як виглядала та виглядає Примадонна

Author name 12 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Співачка Алла Пугачова, начебто, завжди була на боді позитиві. У ті часи, коли вона збирала стадіони, їй не потрібно було годинами вибирати собі вбрання, адже єдиним універсальним костюмом на сцену була сукня-балахон чорного чи білого кольору.

Такий образ назавжди залишився у спогадах фанатів. Уявіть лише, яким було здивування публіки, коли Пугачова після виходу на пенсію стрімко схудла. Експерти оцінюють, що вона схудла приблизно на 50 кг. Але яким чином поки що невідомо.

Журналісти телеканалу Лайв запросили до свого сюжету незалежного експерта-хірурга, який погодився прокоментувати зміни у зовнішності Примадонни. Ось що каже пластичний хірург Сергій Дербак.

“Швидше за все, вона зробила якусь пластичну операцію не тільки на обличчя, як ми всі знаємо, але і на тілі, можливо, це була ліпосакція, можливо, це була обдомінопластика”, – коментує хірург.

https://youtu.be/72nAISgLFRA

Пугачова сама розповідає, що втратила у вазі завдяки дієті без солі та відмови від вживання їжі на ніч. Незалежний експерт каже, що теоретично схуднути так сильно за такий короткий час можливо, проте це дуже складно.

Тим більше, що грає роль вік. Проте, щоб виглядати красиво, Алла наважилася на це – ризикнула своїм здоров’ям та пройшла важкий шлях реабілітації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею