“Приходять додому вночі”: Галкін розкрив подробиці шкільних буднів своїх дітей

Author name 13 Січня 2022 в 18:01

Поділитися статтею

Максим Галкін зізнається – його діти не ведуть розгульний спосіб життя. З пелюшок вони звикли до того, що їхній день розписаний по хвилинах.

Алла та Максим, звичайно, не намагаються їх спеціально завантажити непотрібними гуртками, проте віддали їх у столичну гімназію, яка займається не лише класичним навчанням, а й відправляє дітей у секції за інтересами, тому зі школи вони приходять як із роботи – втомлені і надвечір .

“Вони зараз стільки займаються у школі, що це неможливо! Вони йдуть вранці, приходять увечері, пізно вночі. Вони там будинки роблять, якісь додаткові заняття”.

-розповів Максим Галкін в одному зі своїх інтерв’ю.

Крім того, Максим Галкін розповів, що його спадкоємці встигають ще читати, грати, знімати з ним міні-фільми.

“Практично я не читаю з дітьми, бо я з ними граю, знімаю з ними якісь фільми. Тобто, у нас таке більше. Коротше, я веселий тато-друг”

– поділився шоумен.

Довідка: Зірковим близнюкам у 2021 році виповнилося 8 років. 18 вересня 2013 року Алла Пугачова та Максим Галкін стали батьками. На світ з’явилися близнюки Ліза та Гаррі, яких народила сурогатна мати. Зіркові батьки душі не сподіваються у своїх синах і намагаються проводити з дітьми багато часу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею