Більше, ніж у Лорак: нова наречена Мурата Налчаджіоглу показала бюст у тілесному бюстику

Author name 15 Січня 2022 в 21:01

Поділитися статтею

Лілія Абрамова та Ані Лорак
Лілія Абрамова та Ані Лорак

Співачка Ані Лорак розлучилася зі своїм чоловіком-турком кілька років тому. Причиною розлучення стала зрада Мурата. Зараз Мурат знову збирається одружуватися.

Обранкою Мурата Налчаджіоглу стала Лілія Абрамова – візажист із Києва. Лілія також має маленьку доньку – дівчинку звуть Олександра, і вона, як пишуть передплатники дівчини, як дві краплі води схожа на свою матір.

Враховуючи те, що до стосунків із Муратом Налчаджіоглу Лілія була не дуже відомою, невідомо яким у неї було особисте життя до Мурата, і хто є батьком дитини.

Після того, як Мурат Налчаджіоглу на свій День народження у 2020 році представив дівчину всій публіці, за нею активно почали слідкувати в Інстаграм. Здебільшого люди стежать за нею із двох причин — або це хейтери, які пишуть їй, що їй “далеко до Лорак”, або шанувальники, які справді щасливі за Мурата та його нову родину.

До слова, своїх фанатів Лілія розділила в Інстаграм за іншими критеріями.

“Люди на моїй сторінці діляться на 2 типи: 1 – на тих хто створює своє життя, 2 – і на тих, хто її коментує. Смішно спостерігати за тим, як хтось намагається вгадати, що ж насправді відбувається у чужій життя, і висувають свої варіанти”, – написала Лілія.

Шанувальники також звернули увагу на шикарне погруддя Лілії. Неозброєним оком видно, що у цьому плані дівчина “приділила” співачку Ані Лорак.

https://www.instagram.com/p/CYv9KX-I3qA/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею