Внучка Ротару носить обручку з величезним діамантом: виходить заміж за хлопця з Forbes?

Author name 18 Січня 2022 в 14:01

Поділитися статтею

Доросла онука Софії Ротару Соня Євдокименко давно приваблює коментаторів своїм особистим життям — подейкують у неї заможний залицяльник, який навіть потрапив до світового списку Форбс.

За онукою Софії Ротару стежать багато хто, бо вона не лише родичка однієї з найзнаменитіших співачок на пострадянському просторі, а й популярна в Америці модель. А з недавніх пір вона вже не маленька дівчинка, а доросла завидна наречена, яка облаштовує своє особисте життя.

Нещодавно дівчина опублікувала у своєму Інстаграм-блозі фото, яким заінтригувала – на її пальці розгледіли обручку. Чи вже Євдокименко зібралася заміж?

View this post on Instagram

A post shared by SOFIA EVE (@iamsofiaeve)

Якщо це кільце – подарунок від залицяльника, то залицяльник – явно не бідний. Адже купити таке колечко в Україні буде недешево — вага та кількість карат у нього досить пристойні. Один з ювелірних сайтів пропонує таке заручне кільце за 3,5 тисяч доларів! У США, де зараз живе Софія та її обранець, цінник на цю прикрасу може бути в 2-3 рази вищим.

Звичайно, кільце красується не на безіменному пальці, а на середньому, шанувальники все ж таки припускають, що такі дорогі вишукані прикраси можуть бути першим “дзвіночком” до заручин.

Зазначимо, що про особисте життя Софії Євдокименка відомо мало — її обранця звуть Денис, він багатий і впливовий, також живе в Америці. Родина Ротару прийняла його радісно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею