Аліна Гросу похвалилася закоханими фото з майбутнім чоловіком

Author name 27 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу та Роман Полянський

Співачка Аліна Гросу та її коханий актор Роман Полянський кінець січня вирішили провести на українському гірськолижному курорті.

Гросу разом із Полянським вирушили до Карпат. Вони зупинилися в Буковелі, щоб відпочити, насолодитися місцевими пам’ятками, покататися на лижах. Артисти влаштували на тлі місцевих гір чуттєву фотосесію та показали знімки шанувальникам.

Фотографії виглядають досить атмосферно, особливо з огляду на всю цю снігову погоду довкола – таке відчуття, що зимова казка не закінчується.

https://www.instagram.com/p/CZMPNXUrvgV/

До слова, відразу після цього Аліна Гросу опублікувала ряд фотографій зі своїм маленьким братом, і написала, що він — це її велике кохання. Зазначимо, що спільних дітей у Аліни та її нинішнього коханого Романа немає.

https://www.instagram.com/p/CZPYErhsmKc/

Роман Полянський раніше казав, що хотів би стати батьком дітей Аліни Гросу. Він казав, що чув в одному з інтерв’ю своєї обраниці, ніби вона хоче п’ятьох дітей. Роман зізнається – не проти. Дату весілля закохані поки що не оголосили, проте не виключено, що одруження відбудеться цього 2022 року.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею