“Вона так хотіла до нас”: Могилевська розповіла, як Кондратюк відмовив Тіні Кароль в участі у шоу

Author name 27 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Тіна Кароль розпочинала свій творчий шлях із різних вокальних шоу — як локальних, так і всеукраїнських. Зрештою, один із таких фестивалів і приніс їй величезну славу.

Наразі Наталія Могилевська є суддею проекту “Співають всі”. У ході останньої програми вона змушена була озвучити одній із учасниць, що вона не проходить далі.

Тим не менш, Могилевська обнадіяла — не завжди фіаско на якомусь талант-шоу це погано.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Адже є безліч артистів, які колись отримали відмову чи не перемогли у тому чи іншому проекті, а сьогодні вони сяють на всю країну та найближчі країни.

Наприклад, Наталя Могилевська згадала творчу біографію однієї з найвідоміших на сьогоднішній день і високооплачуваних співачок — Тіни Кароль. Зірка каже, що свого часу їй не вдалося потрапити в один відомий проект, проте вона прокачала свої навички, покращала, стала талановитішою, виробила свою манеру, і ось сьогодні вона — одна з найвідоміших зірок України.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

“А ви знали, що Тіну Кароль Ігор Кондратюк тричі не взяв у “Шанс”? А вона так хотіла до нас із Кузьмою у програму. І що зараз – схудла, виглядає ідеально – просто сама… жінка країни! Тобто перемога у конкурсах – це не завжди показник успіху”,

— каже Наталя Могилевська.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею