Чи робила Тіна Кароль операції на своєму тілі?

Author name 31 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українська артистка Тіна Кароль — обговорювана не лише у своїй країні, яку вона давно вважає рідною, а й за її кордоном.

Творчість та особисте життя — дві основні теми, які нескінченно мусолять фанати. Звичайно, всім цікаво, яким буде новий кліп, про що буде новий сингл, з ким живе і з ким спить Тіна Кароль. Проте зірки, що старші стають, то більше вкладають у те, щоб зберегти свою молодість. Наприкінці січня 2022 року Тіні Кароль виповнилося 37. Звичайно, це ще не старість, але вже настав час подбати про те, щоб на зйомці крупним планом не було видно зморшок. Хоча, Кароль, це схоже взагалі не загрожує, особливо якщо подивитися на останні кліпи. Не кожна зірка за п’ять хвилин до сорока може дозволити собі виступати в комбінезоні.

Як Тіна Кароль стримує свою молодість та красу, і чи робила вона пластичні операції?

Тіна Кароль знялася у новій фотосесії
Тіна Кароль знялася у новій фотосесії

Про те, що Тіна Кароль збільшила губи, говорили ще багато років тому. Також співачці приписували пластичну операцію зі збільшення грудей. В інтерв’ю з Катею Осадчою артистка розвіяла чутки та спростувала цю інформацію:

Зірка сказала: “Не треба заздрити. Маємо те, що маємо. Мого тіла ніколи не торкався скальпель хірурга. Дякую богу, нагородив:) Мені не треба звертатися ні до кого”.

А як ви вважаєте, чи правда, що Кароль ніколи нічого не змінювала у своїй зовнішності? Чи вона просто не хоче визнавати, що змушена була звернутися до хірургів у такому ранньому віці?

Скандали січня 2022 – переходьте на наш Ютуб-канал Одна хвилина за посиланням внизу, і дивіться цікаві подробиці про ваші улюблені зірки – їх життя, творчість, сім’ю, проблеми та скандали. Не забудьте передплатити наш канал, щоб про всі новини дізнаватися раніше за інших.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею