48-річна Юлія Висоцька розповіла, чому на неї звернув увагу Андрій Кончаловський: доленосна зустріч

Зустріч актриси, телеведучої Юлії Висоцької та відомого режисера, сценариста Андрія Кончаловського відбулася в далекому 1996 році, в Сочі

Там проводився кінофестиваль. Досі пара все ще разом, хоча багато хто вважає їх союз мезальянсом.

Юлія стала п’ятою дружиною сценариста, різниця у віці пристойна: чоловік старший на 36 років, а разом вони вже 24 роки.
За такий тривалий період у шлюбі було чимало складнощів, але гучні скандали оминули їхньою стороною. Юлія Висоцька вважає, що шлюб залишається міцним тривалий час завдяки спільним інтересам подружжя.

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський
Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Популярна телеведуча розмірковує, що деякі люди мають такий характер, коли їм комфортно жити з антиподом. Однак у більшості психіка влаштована таким чином, що для пари вибирається схожа за характером та інтересами людина, і навіть іноді існує зовнішня схожість у щасливого подружжя.

Ми вибрали другий шлях, відчуваючи морфологічне душевне співзвуччя – зізналася Юлія Висоцька. Людині властиве зближення за духом, вважає телеведуча.
Сімейний союз актриси та режисера зміцнюється спільними творчими роботами. Юлія Висоцька зіграла у багатьох фільмах та театральних постановках, у яких сценаристом та режисером є Андрій Кончаловський.
Нещодавно відбулася прем’єра вистави “Приборкання норовливої” з постановкою Кончаловського та Юлією Висоцькою у головній ролі.

На думку відомого психолога, у подружжя, що тривалий час живе разом, подібність проявляється у відношенні до певних подій і навіть у зовнішньому вигляді. Такі стосунки називаються гармонійними. Для них смішні одні й ті ж жарти, вони посміхаються одночасно. А також стиль улюбленого одягу дуже схожий.

spot_img

Схожі статті

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!

Нічого смажити та запікати не треба: готую рулет зі свинячої рульки. Виходить смачніше за домашню ковбасу!

Спробуйте рецепт рулету зі свинячої рульки! Ця домашня смакота підходить для приготування бутербродів і стане чудовою альтернативою ковбасі.