Андрій Макаревич зіграв таємне весілля

Співак і лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич зізнався в інтерв'ю інтернет-ресурсу "Радіо Свобода", що зовсім недавно уклав свій четвертий шлюб.

Музикант насамперед цікавив громадськість і слухачів своєю громадянською позицією, світоглядом і творчістю.

Макаревич ніколи не боявся висловлювати непопулярні точки зору, критикувати владу і завжди любив складати пісні з подвійним змістом, щоб дозволити людям поміркувати широко і глибоко.

Артист завжди був глибокої і цікавою особистістю — він встигав писати музику, брати участь у благодійності, зніматися в кіно, бути телеведучим, вести бізнес, їздити на гастролі і бути присутнім на важливих громадських акціях.

Напевно, з таким графіком другої половинки зможе ужитися далеко не кожна жінка. Музикант був одружений офіційно три рази, він має трьох дітей і трьох онуків.

Він не дуже любив виставляти своє особисте життя напоказ. Проте, громадськості відомо, що одна з його дочок була позашлюбною — народжена до першого шлюбу, а офіційні відносини тривали по кілька років.

Макаревич з дочками Анною і Даною та сином Іваном.

В кінці квітня 2020 року в офіційному інтерв’ю Макаревич зізнався, що зовсім нещодавно одружився в четвертий раз.

На коментар журналіста про те, що про це не чув ніхто з прихильників і слухачів музиканта, той відповів: “От і слава Богу!”

Артист зізнався, що не любить, коли його особисте життя стає інструментом піару, тому не збирається розголошувати ніяких даних про свою новоспечену дружину.

 

Популярне

Схожі статті

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.