Ліза Галкіна – копія Алли Пугачової. Чому молодша дочка Пугачової так на неї схожа

Author name 14 Липня 2022 в 09:07

Поділитися статтею

Діти Максима Галкіна та Алли Пугачової – двійня Гаррі та Ліза, народилися у вересні 2013 року.

У перший рік життя дітей зіркової пари не бачили навіть їхні друзі. І лише після того, як дітям виповнилося два роки, їхні фотографії з’явилися у соціальних мережах батьків.

Фоловери відзначають надзвичайну зовнішню подібність Алли Пугачової та її молодшої доньки Лізи. Співачка стверджує, що Ліза – копія її бабусі Олександри Одегової. На підтвердження своїх слів вона опублікувала старовинне фото своїх предків у Instagram. Ліза справді дуже схожа на свою прабабуся.

Але дівчинка схожа і на свою бабусю. У цьому можна переконатися, порівнявши фото Лізи з фотографією мами Алли Борисівни, яку вона також опублікувала у своєму Instagram.

Отже, немає нічого дивного в тому, що Ліза така схожа на Аллу Пугачову. У всьому винні гени, які дісталися обом від їхніх спільних предків.

Від своїх зіркових батьків Ліза успадкувала артистичні здібності. Лізі Галкіної у вересні 2021 року виповниться 8 років. У своєму віці вона зовсім не боїться публічності і вільно позує перед камерами.

Максим Галкін пишається здібностями своєї доньки. Він розміщує у своєму Instagram численні відео Лізи танцює, декламує вірші, загадує загадки гостям з театральною подачею. У постах люблячого тата можна побачити пластичні імпровізації його дочки та почути її гру на фортепіано, побачити експромт Лізи на тему показу мод.

А навесні 2018 року мала брала участь у справжнісінькому показі мод. Відомий модельєр Валентин Юдашкін створив модну колекцію одягу для дітей. Демонструвати цю колекцію було запрошено дітей його друзів. Ліза була серед запрошених моделей. Вона пройшла подіумом у весільній сукні і у фаті з плюшевим ведмедиком у руках.

Але якою б не була дитина талановитою від народження, вроджений талант потребує розвитку. У сім’ї Максима Галкіна та Алли Пугачової дітям та розвитку їх здібностей приділяється максимальна увага.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею