“Гризня” колишньої та нинішньої дружин Віктора Павліка: скільки Созаєва виплатить Репяховій за моральну шкоду

Відомий український співак Віктор Павлік хвилює шанувальників не лише своєю творчістю, а й особистим життям. Співак почав нове життя, одружившись вчетверте.

Співак одружений вчетверте з молодою Катериною Репяховою, яка встигла народити співаку сина Михайла. Йому нещодавно виповнився рік. Між колишніми вже кілька років точиться війна. Лариса Созаєва відверто називає Репяхову коханкою Віктора Павліка, жінка впевнена, у всіх її бідах винна саме Катерина. Два роки тому помер син Павліка та Созаєвої Павло, тепер жінка залишилася зовсім одна. До речі, Катерина довго терпіла публічні нападки та образи, але все ж таки цьому прийшов кінець. Катя записала відеозвернення, в якому докладно розповіла про проблеми у них із Віктором Павліком сім’ї. За заподіяні образи Репяхова навіть подала до суду на колишню. Катерина Репяхова таки перемогла у суді проти колишньої артиста Лори Созаєвої. Блогер подавала позов через те, що екс-дружина виконавця обізвала її тварюкою в мережі.

Віктор Павлик із молодою дружиною Катериною Репяховою
Віктор Павлік із молодою дружиною Катериною Репяховою

За це Созаєва тепер має виплатити Репяховій грошову компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень. Про це концертний директор знаменитості повідомила у сторісі свого Instagram. Як зазначила Катя, вона це показала для того, щоб люди, які пишуть “гидоту” на інших, знали, що за це вони можуть понести відповідальність. Нагадаємо, дружина Павлика з другої спроби відсудила у Лариси моральну компенсацію за те, що жінка назвала її “нешановною” та “нахабною тварюкою”. Вперше суд відхилив позов Каті через те, що вона неправильно оформила документ. Тоді блогерка з адвокатом виправила всі помилки та знову поїхала до суду. Радимо подивитись детальне відео про боротьбу жінок за Віктора Павліка.

Поділитися статтею

Зараз читають

Гороскоп на 16 травня

Гороскоп на 1 серпня 2022 року для всіх знаків зодіаку: у кого буде важкий...

Що чекає на представників усіх знаків зодіаку 1 серпня 2022 року. Порада дня для всіх: не нехтуйте здоров'ям, можуть бути наслідки, можливі конфліктні ситуації з близькими.
Моліться з вірою!

3 сильних молитви про наполегливість, які допомагають в повсякденному житті. Читайте з вірою!

Господи, коли приходять проблеми, будь ласка, нагадайте мені завжди довіряти Тобі. Коли виникають труднощі, навчи мене постійно покладатися на Тебе.
Соломія Вітвіцька

Холостячка Соломія Вітвіцька в вінтажному платті стала обличчям нової обкладинки популярного журналу

Телеведуча Соломія Вітвіцька вміє дивувати чуттєвістю і стилем. За це і інші якості її запросили стати обличчям обкладинки журналу "Бурда".
Лікар не впізнав Макsим під час лікування

Чому лікар, який лікував співачку Макsим в реанімації, не впізнав її?

Артистка, яку після концерту в Казані терміново відвезли на швидкій в лікарню, вперше офіційно прокоментувала найскладніший період у своєму житті.

Популярне за тиждень

Популярне