17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном та пояснила чому: ще пошкодує

Цього року старша дочка співачки Олі Полякової закінчила школу та вступила до престижного університету Великобританії. Однак, як тільки розпочався навчальний рік, 17-річна Маша вразила публіку неоднозначною заявою.

Дочка Олі Полякової Маша з дитинства займалася музикою та акторською майстерністю. 17-річна Марія вже встигла знятися у серіалі та також створила власну групу, в якій є солісткою. Тому, коли перед нею постало питання, куди вступати після закінчення школи, дочка Полякової ні на мить не сумнівалася у виборі професії. Дівчина вирішила, що хоче навчатися музики у престижному закордонному університеті.

Маша і Оля Полякові
17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном

Спочатку Маша Полякова планувала вступити до відомого музичного коледжу Берклі у Бостоні. Однак після початку повномасштабної війни в Україні сім’я Полякових зрозуміла, що не має можливості оплачувати навчання у цьому коледжі, яке коштує понад 40 тисяч доларів на рік. Було прийнято рішення вступати до іншого навчального закладу у Великій Британії, який не такий дорогий.

У липні цього року Маша Полякова похвалилася своїм підписникам в Інстаграм, що їй вдалося вступити до лондонського університету BMus, де вона навчатиметься музики. Дівчина не приховувала, що для неї це дуже важливо, і вона мріє про початок навчального року.

Проте, схоже, дівчина вирішила змінити свої плани. Нещодавно Маша Полякова зняла відео під час поїздки в автомобілі, де повідомила, що відмовляється від навчання за кордоном заради хлопця.

Я відмовилася від навчання за кордоном заради хлопця

, – повідомила дочка Полякової.

Ролик дівчина опублікувала на сторінці TikTok.

17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном
17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном

Користувачі Мережі одразу почали коментувати відео дочки Полякової. Багато хто вважає, що дівчина ще пошкодує про своє рішення, а деякі сподіваються, що це просто жарт.

Нагадаємо, Маша Полякова вже більше року зустрічається із хлопцем на ім’я Денис. Незважаючи на свій юний вік, дівчина не соромиться демонструвати свої недитячі стосунки з молодою людиною в Мережі.

Як виглядає хлопець Маші Полякової

Так, в Інстаграм-блозі 17-річної Марії можна знайти фото та відео, де вона цілується зі своїм хлопцем та поводиться не зовсім пристойно.

Поділитися статтею

Зараз читають

Хюррем Султан поскаржилася на ту саму легендарну роль

“Перекроїла ебе повністю”: як Хюррем Султан змінилася з часів завершення серіалу “Величне століття”...

Популярна турецько-німецька актриса серіалів, театру і кіно Мер'єм Узерлі, більше відома як Хюррем Султан з "Пишного століття ", сильно змінилася з часів закінчення зйомок.
Наташа Корольова і Руся - рідні сестри Поривай

Старша сестра Наташі Корольової Руся проміняла славу на ситне життя в Маямі: на це...

Були часи, коли пісні Русі співала вся Україна, а старша сестра Наташі Корольової збирала цілі стадіони. Та потім Ірина Поривай кудись зникла. Через особисті обставини зірці довелося переїхати в іншу країну.
Магнітні бурі у вересні 2021

Магнітні бурі березень 2021: як уникнути або зменшити їх вплив на людину?

Магнітні бурі очікуються 1, 18 і 19 березня. Невеликі магнітні сплески можливі 2, 6, 12-13, 15 і 20 березня.
Тіна Кароль показала рідкісне дитяче фото з братом, де їй всього 3 роки

Тіна Кароль притулилася до нового чоловіка: Дан Балан у минулому і більше не має...

Тіна Кароль з'явилась на публічному заході в Нью-Йорку "за ручку" з відомим чоловіком. Схоже, що знаменитість вирішила назавжди залишити Дана Балана в минулому

Популярне за тиждень

Популярне