Полякова заспівала про перемогу та показала у кліпі Маріуполь: “Королева ночі” перейшла на українську (Відео)

Популярна українська співачка Оля Полякова порадувала численних шанувальників своєї творчості та випустила україномовну пісню про перемогу, показавши у кліпі Маріуполь.

9 вересня 2022 року в кар’єрі Олі Полякової настав особливий момент. Співачка випустила україномовну пісню, яку присвятила вірі у перемогу над російськими окупантами. 24 лютого росія цинічно розв’язала повномасштабну війну проти всього українського народу. Як і мільйони простих українців, Суперблондинка прокинулася того ранку того дня від вибухів. Якийсь час вона з дітьми та чоловіком перебувала в країні, а незабаром вирішила евакуюватися за кордон.

Оля Полякова в патріотичній сукні заспівала за Україну
Полякова заспівала про перемогу та показала у кліпі Маріуполь

Протягом усієї своєї кар’єри Полякова здебільшого говорила російською та співала російськомовні пісні, але в нинішній ситуації вона почала поступово переходити на українську, а нещодавно навіть спалила свій кокошник, який був невід’ємним атрибутом її співочого іміджу. Тепер руки дійшли до творчості.

Вперше за останні півроку Ольга Полякова випустила емоційну пісню “Все буде добре, Оля” у абсолютно новому для себе стилі, але зберігши притаманну їй відвертість та абсолютну щирість.

Здебільшого своєю новою піснею Королева ночі хоче підняти дух українців та вселити в них віру у неминучу перемогу. У кліпі до цього хіта також з’явилися архівні кадри, зроблені під час гастролей Полякової Україною до повномасштабного російського вторгнення, зокрема і Маріуполь, який окупанти зрівняли із землею.

Шанувальники Олі захопилися і не змогли стримати сліз:

  • “До мурашок”;
  • “Потужна пісня, до глибини”;
  • “Олю, ви неймовірна! До війни я взагалі не сприймала вашу творчість, мені не подобався жанр, у якому ви працювали! Але зараз ваш голос звучить інакше, він сильніший, чутливіший і чіпає серце!”;
  • “Мурашки та сльози!”;
  • “Дуже емоційна пісня, дякую, перемога за нами!!!”;
  • “Слухати без сліз неможливо”;
  • “Будемо стояти до кінця!!”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Королева пригрозила Тарзану:  "Щоб це було востаннє "

Тарзан попав! Коханка пред’явила публіці вагітний живіт. Що скаже Наташа Корольова?

Якась Анастасія, яку вже звинуватили в тому, що вона руйнує сім'ю Тарзана і Корольовою, блиснула округлим животом.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №85: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Спробуйте вирішити головоломку №85. Чи вдалося вирішити завдання? Якщо ні, то на малюнку нижче є рішення. Відмінного вам настрою та здоров'я!
Пиріг з ягодами і фруктами

Пиріг з ягодами і фруктами: універсальний рецепт швидкого ніжного тіста з простих продуктів

Ніжний пиріг з ягодами, фруктами і м'яким тістом полюбить уся сім'я. А головне він швидко готується, і начинку можна взяти будь-яку.
Де дівчина?

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину дівчину на тлі гірського водоспаду

Як виявили дівчину? Якщо ні, то на малюнку нижче ви його побачите. Відмінного вам настрою та міцного здоров'я.

Популярне за тиждень

Популярне