Молода дружина Віктора Павліка показала, як виглядала 11 років тому: каре без чубчика та темний колір волосся

Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розвиває свій блог в Інстаграм та ділиться з читачами буквально всім, що відбувається у її житті, навіть фотографіями 11-річної давнини.

Крайній пост Каті Репяхової здивував фоловерів, адже на фото дівчина була у незвичних образах. Недавно вона присвятила публікацію своїй 11 річниці проживання у Києві. Тоді зовсім юна дівчина приїхала вступати на режисера, але вдалося вступити до КНУ ім. Шевченка.

11 років тому я поїхала вступати до Карпенка-Карого на режисера телебачення. Пройшли три тури і в результаті на останньому мене не взяли. І так я потрапила до КНУ ім. Шевченка. Все сталося найкращим чином. Київ став мені найріднішим містом.

На серії фотографій Репяхова постала у незвичних образах. Коментатори помітили, що коротка стрижка каре і темний колір волосся дуже личить молодій блогерці.

  • Хто на фото? Вас не впізнати.
  • Ви така молода тут, зовсім інша.
  • Вам дуже підходить темний колір волосся, терміново перефарбуватися!
  • Темне волосся робить твої очі виразними, дуже йде.
Катерина Репяхова молодша на 28 років
Катерина Репяхова молодша за свого чоловіка Віктора Павліка на 28 років

Український співак Віктор Павлік одружений вчетверте. Його останньою обраницею стала молода блогерка з Дніпра Катя Репяхова, на 28 років молодша за співака. Пара стала офіційним подружжям кілька років тому. Роман Репяхової та Павліка досі огортається безліччю домислів та пліток. Колишня дружина співака Лариса Созаєва запевняє, що молода коханка розбила їх із Павліком родину. Смерть їхнього сина Павла стала справжньою трагедією у житті обох, але навіть вона не примирила колишніх чоловіка та дружину. Созаєва нескінченно пред’являє молодому подружжю претензії та публічно ображає Репяхову, а та, у свою чергу, позивається до Лори через образи. До речі, у Віктора Павліка та Катерини Репяхової вже народився син Мишко, якому нещодавно виповнився рік. До речі, окрім блогерства, Катерина Репяхова займається розвитком власного бренду дитячого одягу “Mimish”, названого на честь маленького сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оладки з курки і кабачка

Гості думають, що це звичайні оладки, а як спробують – беруть три добавки і...

Оладки з курки, сала і кабачків з вигляду, звичайно, красиві, але особливо не вражають. Оладки як оладки - чим там можна здивувати. А, повірте, можна! Спробуйте зробити ось ці.
Оля Полякова жорстко висловилася проти політики Зеленського

Розлючена Оля Полякова натякнула на те, що Зеленський клоун, після того, як на неї...

Напередодні в Дубаї відбувся великий фестиваль "Парус ", на якому Філіп Кіркоров виступав на одній сцені разом з Олею Поляковою.
Зірки зображають на сцені кохання, а в житті мають інші уподобання

Зіркові романи, яких насправді ніколи не було: Зеленський і Кравець, Ткач і Сопонару, Позитив...

Артисти, що довгий час грають ролі чоловіка і дружини, на глибоке переконання глядачів, мають обов'язково закохатися один в одного. Та часто буває так, що ролі й особисте життя абсолютно не співпадають.
Що відомо про особисте життя Сергія Притули

Дві дружини і Фреймут: особисте життя Сергія Притули, всі його діти і чутки про...

Сьогодні інтерес публіки до особистості Сергія Притули значно виріс. Пропонуємо пригадати, кого кохав та ким захоплювався відомий український телеведучий та головний волонтер України

Популярне за тиждень

Популярне