Вагітна Настя Каменських залишилася без чоловіка і розповіла про своє нинішнє життя: “Самотня і боса”

Настя Каменських близько місяця тому повернулася до України після піврічного перебування за кордоном. Як відомо, за кілька днів до нападу росії на Україну Настя Каменських разом із Потапом та їхніми мамами виїхали до Іспанії, де співачка мала писати новий іспаномовний альбом.

Співачка повернулася до Києва без чоловіка Олексія Потапенка, що обурило фанатів пари. Репера вже записали до списку зрадників та боягузів. Настя в інтерв’ю Аліні Доротюк висловила свою думку щодо хейту з цього приводу:

Не треба копатися. Замість того, щоб з дивана обливати брудом інших, краще візьміть і зробіть щось корисне. Ніхто не був на місці іншої людини, а значить ніколи не дізнається, що ним рухає і які мотиви переслідують.

Швидше за все Каменських говорить про те, що Потап не може приїхати додому через стан здоров’я, про що стало відомо кілька місяців тому. У Олексія паралізована половина обличчя через застуджений нерв (хоча злі язики стверджують, що через невдалу пластичну операцію).
Українська зірка шоу-бізнесу Настя Каменських поділилася із шанувальниками новою фотографією.

Таємничий образ співачки фанати порівнюють із образом чарівної мавки з української міфології. Крайня публікація співачки демонструє думки співачки про сенс життя та цінність рідного дому. На фото Настя Каменських одягнена у довгу білу сукню з легкої напівпрозорої тканини, широкі рукави із манжетом на зап’ясті надають таємничості образу. Волосся співачка розпустила і прибрала на один бік, а ноги вирішила залишити босими.

  • Самотня, боса.
  • Дуже красива, як Мавка з “Лісової пісні”
  • Без Потапа сидиш сама, нудьгуєш.
Настю Каменських підозрюють у вагітності
Настю Каменських підозрюють у вагітності

Нагадаємо, що Настю Каменських шанувальники підозрюють у вагітності, адже після повернення в Україну співачка вважає за краще носити широкий балахистий одяг, приховуючи животик, що округлився. Але Настя Каменських спростувала ці домисли:

Я не вагітна, я трохи набрала вагу через стрес.

Поділитися статтею

Зараз читають

Де пінгвін із чашкою?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд, який пінгвін тримає чашку

Знайдіть пінгвіна з чашкою. Знайшли пінгвіна? Якщо вам це важко зробити, то на малюнку нижче є відповідь. Чудового вам дня, гарного настрою та удачі у всьому!
Олена Малишева

Любов всього життя, заборона батьків і скандали на шоу “Жити здоров “: доля...

Олена Малишева - телеведуча, або, як її іноді називають, телеврач.
біблійне попередження

Сарана – біблійне пророцтво про кінець світу

Чума саранчи: день превращается в ночь, когда «библейская чума» пророчества обрушивается на Ближний Восток. Известная христианская евангелистка странным образом заявляет, что на Бахрейн обрушилась чума «библейских масштабов» в качестве предупреждающего знака конца времен.
Позитив і блогерша Настя Ракета

По стопах Тарзана? Що пов’язує Позитиву з блогершу Настю Ракету і наскільки правдиві чутки...

У Мережі лавиною множаться чутки, що учасник розпалася групи «Время и стекло» Позитив (Олексій Завгородній) на межі розлучення зі своєю красунею-дружиною Ганною. Пара давно вже ніде не з'являлася разом, але коментувати ситуацію геть відмовляється.

Популярне за тиждень

Популярне