Дві різні людини: дружина Олексія Арестовича показала, як виглядала до зустрічі з майбутнім чоловіком

Нещодавно дружина Олексія Арестовича, якого називають крашем усіх українок, дала невелике інтерв'ю для журналу ELLE. Анастасія відповіла на питання та поділилася секретами особистого життя.

Третю дружину Олексія Арестовича звуть Анастасія, у дівочості Грибанова. Пара познайомилася ще 2014 року, в офіційному шлюбі вже 7 років. Знайомство сталося завдяки подрузі Анастасії, яка запросила її на психологічний семінар Олексія Арестовича. Того ж дня радник запросив дівчину на каву, там-таки зізнався, що та обов’язково стане його дружиною. Подружжя виховує сина Олександра. Сашко – це третя дитина Олексія, від кожного шлюбу у нього народилося по одному малюкові. Анастасія Арестович працювала у сфері книговидавництва, зараз захоплюється психологією.

Анастасія стверджує, що за час війни вона вкотре переконалася, що обрала правильного чоловіка. За її словами, Олексій став добрішим, і вона дуже пишається тим, що її чоловік непростий час спонукає людей співчувати іншим, викликає в них почуття милосердя та прийняття. Анастасія зазначає, що війна ще раз показала їй, що Олексій може витримати будь-які психологічні та фізичні навантаження, залишаючись при цьому спокійним та розважливим.

Гарантія мого почуття безпеки — саме відсутність несподіванок.

До речі, Анастасія веде непублічне життя. Сторінку Інстаграма дівчина веде не надто активно, зрідка публікуючи нові фото. Проте на Анастасію Арестович підписалося вже понад 12 тисяч фоловерів. Ми перегорнули стрічку в самий низ і побачили перше фото, зроблене ще 2013 року. Підписники стверджують, що дівчину на ньому не впізнати, адже вона дуже змінилася.

Анастасія Арестович. Скріншот з Інстаграм
Анастасія Арестович. Скріншот з Інстаграм

Цікаво, що деякі шанувальники чоловіка також коментують фото-пости Анастасії:

  • Для себе зрозумів одну істину: інтерв’ю вашого чоловіка потрібно дивитися дозовано! Інакше починає здаватися, що ми живемо краще, ніж до війни. Успіхів Вам і бережіть один одного! Дякую за те що ви є!
  • Отак виглядає дружина того, хто нас заспокоює.
  • Прямо не впізнати! З Олексієм ти стала зовсім іншою зовні.
  • Олексію (я знаю, що ви це читаєте), у вас прекрасна дружина. Природна краса завжди приваблива. Гнучкий розум – привабливий своєю неординарністю, ну а характер, ймовірно, сильний своєю м’якістю, покірністю і непохитною ідейністю. Ось таке перше враження створюється, дивлячись на ваші фотографії, Анастасія…)

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Ляшко з підрісшим сином

Олег Ляшко вперше показав підрісшого сина: лідер Радикальної партії виявився ніжним татом

16 травня в родині лідера Радикальної партії народився малюк. Нарешті Олег Ляшко вперше показав уже підрісшого сина. В домашній обстановці політик виявився ніжним батьком.
Марічка Падалко

Підстриглася під хлопчика: телеведуча Марія Падалко кардинально змінила імідж

Зірка "плюсів" Марічка Падалко здивувала шанувальників несподіваним перетворенням.
Маша Полякова

16-річна дочка Полякової в перуці, корсеті і нашийнику обурила Мережу: чи не зарано?

16-річна дочка Олі Полякової Маша вже давно не та мила і маленька дівчинка, якій була раніше.
Прості пиріжки на кефірі

Прості пиріжки на кефірі: рецепт м’якого і повітряного тіста без дріжджів. Готувати з будь-якою...

Експрес-рецепт пиріжків на кефірі, коли немає часу робити дріжджове тісто.

Популярне за тиждень

Популярне