Таюне вперше з початку війни вийшла на зв’язок та випередила Олега Винника: дружина артиста зробила заяву

Бек-вокалістка і таємна дружина Олега Винника Таюне вийшла на зв'язок із своїми численними шанувальниками вперше за ці кілька місяців війни.

З того моменту, як в Україні почалася повномасштабна війна, розв’язана росією, улюбленець українських жінок Олег Винник вкрай рідко виходив на зв’язок зі своїми вовчицями, а невдовзі взагалі перестав з’являтися в Мережі. Шанувальники пов’язували це з тим, що він поїхав до Європи та приховує це. Згодом з’явилася інформація, що в артиста проблеми зі здоров’ям, першою про це заговорила його подруга Оля Полякова. Суперблондинка не розкривала подробиць, оскільки не хотіла стати розповсюджувачкою чуток і дала можливість співакові про все повідомити самому.

Винник виїхав на лікування ще до початку повномасштабної війни
Таюне вперше з початку війни вийшла на зв’язок та випередила Олега Винника

Цього, втім, не сталося, проте факти підтвердив офіційний юридичний представник Винника. З’ясувалося, що повелитель вовчиць виїхав до Німеччини на лікування, але точний діагноз невідомий. Також передбачається, що разом із ним у європейській країні перебуває його таємна дружина Таїсія Сватко Таюне. Співачка теж має свій блог у соцмережах, де вперше за останні кілька місяців з’явилася від неї звістка, на яку з нетерпінням чекали підписники.

Таюне публічно захопилася силою духу українських воїнів та опублікувала кадр, на якому чоловік у камуфляжі рятує немовля на тлі зруйнованого мосту.

Таюні вперше з початку війни вийшла на зв'язок та випередила Олега Винника
Таюне вперше з початку війни вийшла на зв’язок та випередила Олега Винника

Чому Таїсія Сватко продовжує приховувати своє місцезнаходження шанувальникам залишається лише гадати, але все вказує на те, що вона перебуває у столиці Німеччини Берліні. Там давно живе їх із Винником син Юліан.

Нагадаємо, за чутками Олег Винник і Таюне одружилися у молодому віці невдовзі після випуску з музичного училища, де вони й познайомилися. Сватко є єдиною жінкою, яку вважають дружиною повелителя вовчиць, з іншими знаменитими красунями йому не приписували нічого більше роману.

Поділитися статтею

Зараз читають

Малюк

У Мін’юсті опублікували список рідкісних і популярних імен, які отримали українські малюки в 2021...

У всі часи існувала мода на імена. Дізнайтеся, як зараз прийнято називати новонароджених діток.
Ольга Сумська

Перший хлопчик в сім’ї: Ольга Сумська розповіла, як назвали її внука і на...

Як відомо, старша дочка актриси Ольги Сумської 22 квітня зробила її вдруге бабусею. Що відомо тепер про малюка?
Волочкова і її найгучніші скандали

Балерина на коні: Анастасія Волочкова продемонструвала черговий шпагат (ФОТО)

Анастасія Волочкова вкотре довела, що вона дуже гнучка балерина. Цього разу королева пуантів сіла на шпагат на коні.

Популярне за тиждень

Популярне