Олег Скрипка прокоментував зрив своїх концертів росіянами: “Ми розуміємо, звідки ноги ростуть”

Український соліст із гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка поділився подробицями зриву його останнього концерту в Німеччині. За визнанням артиста, учасники гурту підозрюють, хто міг стати винуватцем

Незважаючи на важке становище в Україні, а також відкриту агресію з боку росії, наші артисти не припиняють творити. Силу українського народу не підкорити та не зламати нічим – саме цей факт знаменитості продовжують доводити усьому світові. Проте останнім часом все частіше виступи українських зірок намагаються зірвати недоброзичливці.

Фронтмен “Воплей Відоплясова” Олег Скрипка розповів, що він із колегами планував виступити у Німеччині з благодійним заходом. Співати артисти збиралися в Гамбурзі, однак в останній момент шанувальникам повідомили, що концерт скасували. Нещодавно Скрипка поділився деталями – чому виступ зірвали і хто виявився винуватцем?

Починають скасовуватися наші концерти, під егідою, що українці – це фашисти і фашистам не можна співати рідною мовою та співати свої пісні

, – розповів на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм Олег Скрипка.

Проте, за визнанням відомого артиста, німці у цьому питанні солідарні з українцями – вони підтримують країну у боротьбі за незалежність та суверенність та виступають проти такої перешкоди творчій діяльності. Сказати того ж про власників та політику арен, на яких виступають артисти не можна. Так, Скрипка зізнався, що господарі клубів керуються раніше підписаними контрактами, а тому артисти організувати концерт не змогли.

Ми розуміємо, звідки ноги ростуть, і, на жаль, тут німці начебто встають на бік українців, але клуби не дотримуються контрактів.

, – підсумував Скрипка і додав, що вони так просто не здадуться – концерт все одно відбудеться.

Докладніше у питанні спробував розібратися журналіст Євген Лешан. Так, чоловік розповів, що власники закладу, в якому мав відбутися концерт “Воплей Відоплясова”, скасували їхній виступ без з’ясування обставин. Німці вирішили розірвати домовленість, навіть не розібравшись у тому, чи справедливі звинувачення у бік українських артистів.

Лешан поділився інформацією про те, що якийсь незнайомець розповів власникам закладу про те, що Олег Скрипка та інші учасники української групи нібито “фашисти”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дорофєєва та Кацурін чекають на дитину? Колишня Дантеса натякнула на вагітність і прикрила живіт...

32-річна Надя Дорофєєва, яка нещодавно розлучилася після 7 років шлюбу, може незабаром відчути всі радості материнства. Принаймні так думають її шанувальники.
Максим Галкін похвалився сучасним арт-об'єктом у себе на ділянці і розповів про історію цієї скульптури

Максим Галкін розповів про пам’ятник у себе на ділянці. Він називається “Георгій і...

Ні для кого не секрет, що будинок Галкін - це справжній диснеївський палац, який Максим змалював зі свого сну.
Ольга Бузова і її непростий життєвий шлях

Провальні проекти і невдачі в особистому житті: історія Ольги Бузової, яку ніхто не чув...

Величезна кількість зірок, простуючи на п'єдестал слави, хотіли б бути схожими на неї - багату, знамениту, успішну, з мільйонами фоловерів. Так, це все про Бузову.
Яблучний пиріг за 20 хвилин

Яблучний пиріг за 20 хвилин: просто готується і рівномірно пропікається

Для приготування яблучного пирога знадобиться 10-15 хвилин і плюс час на випічку. Виходить дуже ніжним. За бажанням можна ще додати корицю.

Популярне за тиждень

Популярне