“Повернулась”: зниклу зрадницю Ані Лорак застукали в незвичайному місці – втекла після зірваного концерту

Нещодавно Мережу сколихнула новину про те, що концерти зрадниці Ані Лорак у Європі один за одним зривають. Після останніх подій зірку "застукали" у жалюгідному вигляді – не нафарбоване обличчя сховала за сонцезахисними окулярами

Ані Лорак заробила собі неймовірно погану репутацію в Україні. Зірка досі мовчить про повномасштабне вторгнення росії на територію суверенної держави навіть після майже семи місяців, проте дозволяє собі називатися однією з найкращих співачок України. Так, у рамках європейського туру, який розпочався з Чехії, Ані Лорак назвала себе “найтитулованішою співачкою”. Проте, успіхом низка концертів не увінчалася. Вже у Празі її концерт було скасувано завдяки старанням небайдужих, а в Німеччині пообіцяли зірвати виступ, якщо скандальна співачка туди приїде.

Небайдужі європейські активісти, а також українці та представники української діаспори вимагали від чеських організаторів концертів скасувати виступ зрадниці Ані Лорак. Чеські організатори погодилися та виконали прохання публіки. Після туру Європою Ані Лорак з’явилася в росії. Зірка ніяк не коментувала ситуацію, що склалася, а продовжила працювати і жити “за бугром”.

У москві колись популярну в Україні співачку засвітила така ж скандальна журналістка Олена Жигалова. Жінка опублікувала відео з ліфта, в якому Ані Лорак стоїть у повсякденному образі, на руці знаменитості висить сумка, а очі вона прикриває сірими сонцезахисними окулярами. Варто зазначити, що зірка не наносила макіяжу, а її обличчя майже “опухло” від так званих уколів краси.

Ані Лорак чомусь не захотіла розголошувати своє повернення на нову батьківщину, проте російська журналістка здала співачку з потрохами. Схоже, що незабаром Олена Жигалова візьме інтерв’ю у скандальної співачки. Хоча переважна більшість коментарів під опублікованим в Інстаграм відео вихваляє зрадницю, знайшлося і кілька “добрих слів” від українців. Так, публіка тицьнула Лорак носом у її мовчання і чітко висловила свою думку щодо її поведінки.

Українці заявили, що вони не чекають на Ані Лорак вдома і зневажають її за те, що вона намагається сісти на два стільці одночасно. Є підстави підозрювати, що незабаром опальна журналістка з росії видалить усі гнівні коментарі та залишить лише добрі та милі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Домашнє печиво на молоці

Печиво на молоці: швидкий рецепт, перевірений не одним поколінням

Готувати таке печиво одне задоволення. Усе швидко і продукти доступні.
Моліться з вірою!

Молитви, які допоможуть вам справитися з труднощами в житті. Читайте з вірою в серці...

Святіший Отець, я молю про Твій божественний захист, нехай це буде очевидно у всіх сферах мого життя.
Гороскоп для 3 знаків зодіаку

ТОП-3 знаки зодіаку, у яких почнуться проблеми з товариськими стосунками з 11 серпня 2021...

Це станеться, тому що кожен знак - не лише ті, які виділені нижче, - підлягає перевірці, коли мова йде про дружбу.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №163-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Чи вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, нижче ви знайдете рішення. Успіхів вам і відмінного настрою!

Популярне за тиждень

Популярне