Діма Танкович із “Дизель Шоу” розповів про ще одну дочку Володимира Зеленського: не витримав навіть Притула

Шоу-бізнес завжди переповнений нескінченними інтригами та загадками. Нещодавно Дмитро Танкович із "Дизель Шоу" зізнався, що у Володимира Зеленського насправді є ще одна дочка

Дмитро Танкович – відомий гуморист, телеведучий, актор та сценарист. Зірка популярна не лише серед української авдиторії, Танковича знають і білоруські телеглядачі. Артист народився та виріс у столиці Білорусі Мінську, а пізніше мимоволі почав працювати в Україні.

Діма Танкович розпочинав свою гумористичну кар’єру, як і багато комедійних акторів, зі сцени КВК. Пізніше команда, в якій грав актор, розпалася, а тому чоловік направив усі сили на створення телекар’єри. Пізніше Танковича запросили зніматися на каналі СТБ, а 2019 року він став частинкою великої та дружної команди “Дизель Шоу”.

Сім’я українського артиста Дмитра Танковича

Зі своєю майбутньою дружиною артист познайомився, коли працював на українському телеканалі “СТБ”. Ольга Рибка, дружина Дмитра Танковича, зізналася, що одразу майбутні кохані одне одного ледве не зненавиділи. Однак після ближчого спілкування між знаменитостями спалахнула пристрасть, і вони більше не змогли відпустити одне одного.

Дмитро Танкович давно щасливий у шлюбі зі своєю красунею-дружиною
Дмитро Танкович давно щасливий у шлюбі зі своєю красунею-дружиною

Актор довгий час вів холостяцький спосіб життя, а тому, коли зустрів Ольгу і зрозумів, що відчуває до неї симпатію, тягти не став. Сімейна пара виховує спільну дочку, веселу історію про яку якось і розповів Діма Танкович.

Несподіване зізнання Діми Танковича

Якось артист брав участь у відомому українському телешоу “Хто зверху?”, ведучими якого є Сергій Притула та Леся Нікітюк. Всім чудово відомо, що зірковий дует ведучих завжди вмів витягти зі своїх гостей цікаві історії. Танкович не став винятком.

Український знаменитий гуморист Дмитро Танкович розсмішив шанувальників несподіваним зізнанням
Український знаменитий гуморист Дмитро Танкович розсмішив шанувальників несподіваним зізнанням

Так, він розповів, що його дочка довгий час вважала, що її батько Володимир Зеленський – колишній гуморист та актор, нинішній президент України. Танкович розповів, що коли його дочка була у віці трьох років, він постійно показував себе на телеекрані і хотів, щоб вона пишалася своїм батьком і впізнавала його.

Себе показував, але мене вона не запам’ятовувала, а коли одного разу показали 95 квартал, вона показала пальчиком і сказала: “Тато”, і так тривало деякий час

– розповів Діма Танкович.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ігор Кондратюк

Мати Кондратюка померла від раку: продюсер згадав її і вперше розповів як втратив найближчу...

Популярний вокальний суддя, продюсер і ведучий телевізійного шоу "Караоке на Майдані " вперше чесно і відверто розповів журналістам власну драму - як пішла з життя його матір.

Максим Галкін показав сина, якого йому народила не Алла Пугачова: зростає точною копією батька...

Відомий актор та гуморист Максим Галкін – дбайливий чоловік та щасливий батько. Проте дітей йому народила не його кохана жінка, а сурогатна мати.
Ольга Фреймут

Танці з зірками 2020: Ольга Фреймут і Ілля Падзіна – удачі їм!

Чуттєво та артистично, а також красиво ця пара показала свій талант.

Популярне за тиждень

Популярне