Леся Нікітюк зізналася, що більше не холостячка і розповіла, коли планує вийти заміж: “Будьте готові”

Леся Нікітюк – відома українська ведуча та справжня улюблениця публіки. Глядачі люблять її за простоту та блискуче почуття гумору. Незважаючи на те, що Леся дуже відкрита зі своїми шанувальниками та показує практично все своє життя в Інстаграм-блозі, про своє особисте життя дівчина мовчить.

Відомо, що кілька років тому Нікітюк мала невдалий любовний досвід. Телеведуча зустрічалася зі своїм сусідом по сходовій клітці, у них було все серйозно, йшлося до весілля, але щось пішло не так і закохані розлучилися. З того часу Нікітюк має статус закоренілої холостячки. Дівчина не приховує, заміж хоче, але поки що у неї немає кандидатів.

Леся Нікітюк зізналася, що більше не холостячка і розповіла, коли планує одружитися.

Леся Нікітюк – холостячка чи просто приховує коханого чоловіка?

Після першого сезону романтичного шоу “Холостячка” з Ксенією Мішиною глядачі гадали, хто може стати другою героїнею шоу. Однією з кандидаток на думку публіки була саме Леся Нікітюк. Тоді вперше телеведуча, відповідаючи на запитання журналістів “Нового каналу”, зізналася, що не може стати новою “холостячкою”, бо не самотня. При цьому Леся наголосила, що не перебуває на порозі шлюбу.

Леся Нікітюк зізналася, що більше не холостячка і розповіла, коли планує одружитися.
Леся Нікітюк зізналася, що більше не холостячка і розповіла, коли планує одружитися.

Нещодавно в інтерв’ю Каті Осадчій Леся Нікітюк розповіла, коли вона планує вийти заміж. Ведуча “Світського життя” поцікавилася у Лесі, чи запитують її батьки про заміжжя. На це Нікітюк відповіла, як завжди, з гумором.

Вони змирилися, що я вийду не скоро, але вже всі готові. Будьте готові й ви, чоловік.

– відповіла Леся.

Нагадаємо, Леся Нікітюк вперше засвітилася на телебаченні у 2012 році, коли разом зі своєю подругою прийшла на шоу “Розсміши коміка” та виграла головний приз у розмірі 50 тисяч гривень. Дівчина була настільки яскравою та харизматичною, що її одразу почали запрошувати до різних телевізійних проектів. Так, Нікітюк потрапила до тревел-шоу “Орел і Решка”, яке їй принесло реальну популярність.