“Батя досить жорсткий”: куди зникли діти Ігоря Кондратюка – ведучий ретельно приховує деталі

Особисте життя Ігоря Кондратюка цікавить його шанувальників не менше, ніж творча та професійна діяльність. Нещодавно стало відомо, куди під час війни зникли сини ведучого

Від уваги шанувальників складно приховати навіть найдрібніші деталі. Публіка активно цікавиться особистим життям Ігоря Кондратюка, проте шоумен не прихильник розповідати про те, як живе його родина. Незважаючи на це, деяким фанатам відомо, що в родині Кондратюка є троє дітей – сини Сергій та Данило, а також дочка Поліна.

У Ігоря Кондратюка виходить настільки добре приховувати подробиці особистого життя, що в Мережі практично нічого невідомо про синів шоумена. Так, журналістам вдалося дізнатися, що старшій дитині Кондратюка близько 35 років, а раніше він працював на знімальному майданчику “Караоке на майдані” та “Танцюю для тебе”.

Ігор Кондратюк ретельно приховує свою родину
Ігор Кондратюк ретельно приховує свою родину

Робота Сергія Кондратюка (старший син) була пов’язана із режисерською діяльністю. Хлопець має відповідну освіту – він закінчив столичний університет. Також на вибір професії вплинуло те, що Сергій все дитинство провів на зйомках у різних шоу – батько вічно “тягав” з собою дитину на роботу.

Проте, в одному з інтерв’ю Сергій Кондратюк зізнався, що батько досить жорсткий у плані виховання – український шоумен завжди виступав проти того, щоб його діти користувались зірковими досягненнями та успіхами свого батька. Так, Ігор Кондратюк наполягає, щоб його діти усього досягали власними зусиллями.

Наразі про те, де знаходяться сини Ігоря Кондратюка, на жаль, невідомо. Сам шоумен не коментує це і не розкриває подробиць сімейного життя.

Ігор Кондратюк у юнацтві досяг успіхів у науковій діяльності
Ігор Кондратюк у юнацтві досяг успіхів у науковій діяльності

Багато хто пам’ятає Ігоря Кондратюка з шоу “Караоке на майдані”, яке раніше користувалося шаленою популярністю. Кондратюк також був учасником телевікторини “Хто? Де? Коли?”, був суддею на вокальному змаганні “Х-Фактор”.

Проте, юнацькі захоплення у майбутнього шоумена були зовсім відмінними від того, чим зараз займається Ігор Кондратюк. Після закінчення школи із золотою медаллю, майбутня зірка вирушила гризти граніт науки до Київського національного університету на фізичний факультет.

Наукове минуле Ігоря Кондратюка загартувало його характер і сприяло формуванню сильної та непохитної особистості.

Поділитися статтею

Зараз читають

Алла Пугачова про старість

71-річна Алла Пугачова вперше розповіла про проблеми зі здоров’ям: «Лягаєш спати і думаєш —...

Легендарна радянська і російська співачка Алла Пугачова вперше заговорила про проблеми зі здоров'ям. У свої 71 вона відчуває себе відповідно до віку.
Яка тварина тут?

Тест: тільки 1% населення може знайти тварина менш ніж за 2 хвилини

Нещодавно це зображення стало вірусним в соціальних мережах.
Тіна Кароль показала рідкісне дитяче фото з братом, де їй всього 3 роки

Тіна Кароль притулилася до нового чоловіка: Дан Балан у минулому і більше не має...

Тіна Кароль з'явилась на публічному заході в Нью-Йорку "за ручку" з відомим чоловіком. Схоже, що знаменитість вирішила назавжди залишити Дана Балана в минулому
Варан

(Відео) Ящірка вискакує з унітазу: перед тим як йдете в туалет у Таїланді, уважно...

Перш ніж вибирати куди їхати відпочивати, потрібно уважно ознайомитися в інтернеті з країною і з тим, що пишуть люди, які там побували

Популярне за тиждень

Популярне