Кацурін і Дорофєєва, Потап і Настя та інші пари, які чекають на дитину: співачки натякнули на вагітність

Особисте життя співачок із сьогоднішньої підбірки останні декілька місяців активно обговорюють в Мережі. Справа в тому, що прихильники підозрюють цих українських красунь у вагітності. Про кого йде мова, читайте далі в матеріалі.

Надя Дорофєєва

Любовну драму Дорофєєвої ось уже півроку обговорюють не тільки прихильники співачки, а і усі ЗМІ. В березні цього року артистка оголосила про розлучення зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом після 7 років шлюбу. Як виявилось пізніше, дівчина розійшлась з чоловіком, бо закохалась у ресторатора Михайла Кацуріна, з яким дуже тісно раніше дружила вона і Володимир Дантес. Дорофєєва закрутила роман із ресторатором, коли він ще був одружений. Заради співачки Михайло Кацурін покинув свою дружину і двох маленьких дітей.

Останнім часом прихильники співачки почали помічати, що надя Дорофєєва появляється на публіці лише в об’ємних речах, які на декілька розмірів більші. Публіка почала підозрювати, що за балахонами співачка може ховати округлий живіт.

Дорофеева и Кацурин ждут ребенка? Бывшая Дантеса намекнула на беременность и прикрыла живот балахоном
Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін чекають на дитину

Цікаво, що за 10 років стосунків з Дантесом Дорофєєва так і не стала мамою. Прихильники цієї пари навіть підозрювали, що вони разом не можуть стати батьками, через медичні показники.

Настя Каменських

Відому співачку Настю Каменських у вагітності періодично підозрюють останні 3 роки, як тільки вона вийшла заміж за Потапа. Через те, що співачка має пишні форми, прихильники часто помічають округлий животик і спішать вітати подружжя зі швидким поповненням. Однак, поки що ні одні з чуток не підтвердились. Потап і Настя ще й досі не стали батьками. Втім, це скоро може змінитись. Адже фігура Насті Каменських зараз дуже відрізняється від тої, що була раніше. Зміни у зовнішності співачки прихильники помітили, коли вона приїхала в Україну після 6 місяців перебування за кордоном. Співачка почала з’являтися на публіці лише у вільному одязі. Однак навіть під балахонами Каменських не змогла приховати округлі форми.

Беременная Настя Каменских готовится родить Потапу дочку и прячет живот за балахонами
Потап і Настя Каменскьких чекають на дитину

Поки що ні Потап, ні Настя Каменських не підтвердили своє можливе майбутнє батьківство.

Наталія Могилевська

47-річна співачка Наталія Могилевська не заміжня і не має дітей. Однак з недавніх пір її почали підозрювати у можливій вагітності. Причиною для обговорень стали свіжі фото та відео, на яких добре видно, що співачка має значний живіт.

Масла у вогонь додало ще те, що співачка зізналась, що зустріла своє велике кохання. За словами Могилевської, зі своїм коханим вона познайомилась вже під час війни. Він їй допомагав волонтерити, так і зав’язалися стосунки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Осінь в лісі

Церковне свято 8 жовтня 2021 року: традиції, прикмети і заборони на день Сергія-капусника

Коли випаде перший сніг на Сергія-капусника, то зима встановиться на Михайлов день. Коли 8 жовтня відмінна погода, то вона буде триматися ще три тижні.
Леся Никитюк

Леся Никитюк полетіла на обстеження в клініку Стамбула: що сталося з народною улюбленицею?

Українська телеведуча Леся Никитюк повідомила, що разом з сім'єю відправилася в клініку Стамбула на обстеження.
Юлія Міхалкова

Мільйон за ніч: як склалася доля актриси “Уральських пельменів ” Юлії Михалкової

Нещодавно фанатів "Уральських пельменів " шокувала заява - актрисі Юлії Михалковій якийсь бізнесмен пропонував мільйон рублів за спільно проведену ніч і за близькість.
Алексей Суханов

Олексій Суханов зізнався, що зустрів своє кохання

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна», яке виходить на телеканалі «Україна», Олексій Суханов кілька років тому розлучився. Тепер чоловік поділився, що знову має романтичні стосунки. Про обраницю телеведучого читайте в нашому матеріалі.

Популярне за тиждень

Популярне