Зірок-зрадників позбавлять звання народних артистів України: запроданці Лорак, Повалій та інші тремтять

За 7 місяців повномасштабної війни викрилось чимало зрадників серед знаменитостей. Скоро кожного "мовчуна" або тих, хто підтримує режим кремля, позбавлятимуть звання народних артистів

Українці нарешті дочекались справедливого рішення щодо зірок-зрадників. Відтак у Міністерстві культури анонсували роботу над законопроєктом, на основі якого зірки-зрадники будуть позбавлятись почесних звань Народних артистів України. Знаменитості, які весь цей час мовчать про війну в Україні або, ще гірше, підтримують злочинний режим кремля, досі користуються привілеями, які надають їм почесні державні нагороди.

Так, наприклад, Ані Лорак нещодавно захотіла відправитись у європейський тур, а в усіх анонсах заявляла, ніби вона – найтитулованіша співачка України і народна артистка. Зазначимо, що концерти зрадниці в Європі скасували, а саму артистку присоромили за її спробу назватись народною улюбленицею. У Міністерстві вирішили, що подібне має закінчитись.

Концерти Ані Лорак в Європі скасували
Концерти Ані Лорак в Європі скасували

Український міністр культури Олександр Ткаченко в коментарі для “1+1” зазначив, що російська федерація використовує таких артистів заради того, щоб ті масово просували їхні імперські настрої й наративи про “дружній народ”.

Ми напрацювали зміни, узгоджуємо зараз із депутатами, якщо вони будуть прийняті, а я переконаний, вони будуть прийняті найближчим часом

– прокоментував Ткаченко.

Українські артисти вже відреагували на новину про роботу над новим законопроєктом. Заслужена артистка України й відома співачка Анастасія Приходько впевнена, що позбавлення почесної державної нагороди – це сильний удар для будь-якого артиста. Відтак подібне вдарить і по репутації, і по самооцінці кожного зрадника.

Нормальна ініціатива. Час змінився, є можливість розставити крапки над “і”, акценти… На те і є міністерство, щоб запроваджувати щось нове, щось змінювати, щось додавати

– українська співачка Тіна Кароль також підтримує рішення міністерства.

А ось український продюсер Михайло Ясинський впевнений, що від звань Народного і Заслуженого артиста варто взагалі позбавитись. На думку знаменитості, все це – залишки Радянського Союзу. Продюсер переконаний, що задля успішного функціонування в майбутньому, Україні має позбутись від залишків сумного минулого.

Поділитися статтею

Зараз читають

Смачне печиво за 7 хвилин

Смачне печиво за 7 хвилин: готується без молочних продуктів і яєць (ВІДЕО)

Хочете приготувати домашнє печиво з бюджетних продуктів? Читайте докладний рецепт.
Головний біль можна прибрати в домашніх умовах

12 способів позбутися головного болю без ліків

Ось що ви можете зробити вдома, щоб запобігти і зменшити головний біль

“Так погладшала”: підписники попліткували про вигляд Насті Каменських на фан-зустрічі – живіт округлився

Чутки про можливу вагітність Насті Каменських ніяк не вщухають. Нещодавно співачка зустрілася зі своїми фанатами та поділилася новиною в Інстаграм. У коментарях підписники звернули увагу на фігуру зірки
Дивні наряди

Дивні і смішні – сукні знаменитостей, які викликають питання: NK, Кароль, Джамала і ще...

Зараз одним талантом публіку не візьмеш - необхідно шоу, кліп і ще численні виходи на різні заходи. І чим епатажний вигляд, тим більше уваги.

Популярне за тиждень

Популярне