Таємниця спадщини Бориса Мойсеєва: кому співак заповів своє майно за порадою Йосипа Кобзона

Після загибелі відомого російського співака Бориса Мойсеєва почали "спливати" подробиці його особистого життя. Нещодавно повідомили, що станеться з майном знаменитості

Борис Мойсеєв – відомий російський співак, який за життя був замішаний не в одному скандалі. Проте, артист мав багато шанувальників, які цінували його сміливу натуру й епатажну поведінку. Співак користувався великою популярністю, а тому за своє, на жаль, коротке життя встиг заволодіти майном. Після його загибелі 27 вересня обговорюваною стала тема, кому ж все-таки дістанеться “нажите” співака. Нещодавно повідомили, кому Борис Мойсеєв заповів свою приватну власність.

Як повідомляють ЗМІ, право на майно артиста має не одна людина – існує кілька претендентів, яким можуть дістатись приватні володіння Бориса Мойсеєва. Варто зазначити, що серед них також є і донька Примадонни Христина Орбакайте. Процедура передання особистої власності померлого співака має пройти швидко та гладко, адже артист задовго до свого скону склав заповіт.

Товариш Бориса Мойсеєва пригадав, що його найближчим другом виявився арт-директор Сергій Горох
Товариш Бориса Мойсеєва пригадав, що його найближчим другом виявився арт-директор Сергій Горох

Вперше про складання заповіту артист замислився після інсульту, який йому доводилось пережити неодноразово. Близькі люди з його оточення зізнаються, що саме Йосип Кобзон порадив Мойсеєву подумати, кому би він хотів залишити всі свої багатства. Тоді співак вирішив, що володіти його майном гідний арт-директор Сергій Горох. Товариш співака Євген Морозов пригадує, чому Борис Мойсеєв вирішив саме так.

Мойсеєв був самотньою людиною, дітей у нього не було. Він жив один у невеликій квартирі на Садовому. Мав ще маленьку квартирку в Крилатському

– пригадав Морозов.

Товариш артиста також пригадав, що цю квартиру Борис Мойсеєв постійно хотів здати в оренду, аби мати джерело додаткового доходу. Хоча він часто гастролював і тоді вже був достатньо популярним, після сварки із Людмилою Гурченко Борис Мойсеєв зіштовхнувся з професійним застоємо. Нагадаємо, що друг Мойсеєва не дарма згадав про Людмилу Гурченко, адже саме завдяки зірковому дуету артист досяг серйозного успіху.

Борис Мойсеєв, за порадою Йосипа Кобзона, вирішив скласти заповіт після того, як пережив інсульт
Борис Мойсеєв, за порадою Йосипа Кобзона, вирішив скласти заповіт після того, як пережив інсульт

Рідному братові він нічого не хоче залишати. І я Борю підтримав у цьому рішенні. Горох із ним 24 години разом, а родичі про хворого Борю навіть не згадують

– пригадує деталі товариш співака.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Винник

Брутальний Олег Винник зачарував поглядом, недбало поклавши свою шевелюру (Фото)

Олег Винник - безумовно, улюбленець української публіки. Фанати і фанатки з нетерпінням чекають нових фотографій і образів свого кумира.
Ірина Білик

Через місяць після смерті мами. Ірина Білик скромно привітала сина

Відповідний допис вона опублікувала на своїй сторінці в мережі.
Михайло Попков - найбільш кровожерливий душогуб в Росії

Ангарський маніяк зізнався ще в двох убивствах, щоб “прогулятися ” з камери на...

Один з найжорстокіших серійних убивць в історії Михайло Попков був спійманий в 2012 році і єдиний в Росії засуджений в двох довічних ув'язнень. Точна кількість його жертв за 20 років невідома досі.
Алла Мазур показала єдиного сина Артема

Як виглядає єдиний син популярної телеведучої Алли Мазур і чому вона його так рідко...

Алла Мазур - це така собі темна конячка на вітчизняному телебаченні.

Популярне за тиждень

Популярне