Більше не таємниця: на що пішла молода дружина Петросяна Брухунова, щоб догодити 77-річному чоловіку

Молода дружина Євгена Петросяна Тетяна Брухунова народила йому сина і вперше розповіла, як було прийнято рішення про вибір ім'я для їх дитини.

Тетяна Брухунова активно спілкується з фанатами в Мережі, але про сімейне життя з Петросяном розповідає нечасто, хоча більшість питань їй задають саме з цього приводу. Вперше за майже три роки жінка зізналася, як вони обирали ім’я для спільного сина.

За словами Брухунової, коли вона дізналася, що вагітна хлопчиком, одразу ж вирішила поставити крапку в питанні імені – сина назвали Ваганом. Так само звали і батька Петросяна, але ідея назвати спадкоємця на честь діда належить саме їй:

Вибирали недовго. Як тільки дізналися, що буде син, я запропонувала назвати Ваганом. Підтримка була одноголосною. З вірменського перекладається як щит, захисник

, – розповіла Тетяна.

Як виглядає дружина і син Петросяна
Як виглядає дружина і син Петросяна

Нагадаємо, про стосунки Євгена Петросяна з молодою помічницею Тетяною Брухуновою чутки розповсюдилися ще до його офіційного розлучення з Оленою Степаненко. Так і сталося, що після гучного розриву гуморист одружився на жінці з різницею у віці в 43 роки.

Вперше Петросян вийшов у світ з Брухуновою на фестивалі “Нова хвиля” у 2019 році, в тому ж році вони зіграли скромне весілля у колі близьких друзів. Пройшов ще один рік і зіркова пара стала батьками хлопчика. Тетяна так вміло приховувала вагітність, що ніхто і не міг здогадатися про поповнення в родині.

На що пішла молода дружина Петросяна Брухунова, щоб догодити 77-річному чоловіку
На що пішла молода дружина Петросяна Брухунова, щоб догодити 77-річному чоловіку

Численні прихильники вважали, що подружжя скористалося послугами сурогатної матері, але дружина Петросяна це заперечила:

Я дуже молода, щоб користуватися послугами, про які ви говорите. Після двох років цькування навчилася приховувати все і навіть більше. В моєму розумінні вагітні фото не призначені для публікації у Мережі

, – висловилася Тетяна.

Зараз Брухунова і Петросян щасливі к шлюбі, ростять спільного сина та іноді публікують сімейні знімки для фанатів.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.