Дружина Меладзе Джанабаєва показала рідкісне фото після пластики: як виглядає екс-ВІА Гра

Author name 18 Жовтня 2022 в 17:10

Поділитися статтею

Дружина Меладзе вразила зовнішністю після пластики
Дружина Меладзе вразила зовнішністю після пластики

Зіркова дружина відомого співака Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва показала фото після чергової пластичної операції. Зірка вразила публіку запухлим обличчям

Не так давно Альбіна Джанабаєва народила зірковому співакові Валерію Меладзе доньку. Схоже, що після пологів зірка вирішила “привести себе у форму” доволі радикальними методами. Так, співачка та екс-учасниця гурту “ВІА-Гра” робила пластичну операцію. Деякі шанувальники навіть заявили, що тепер жінка стала дуже схожа на Мадонну.

Пластичний хірург прокоментував зміни у зовнішності Джанабаєвої

Після останніх фотографій шанувальники сильно занепокоїлись зовнішнім виглядом Альбіни Джанабаєвої. Обличчя зірки набуло помітної припухлості. Відомий пластичний хірург вирішив проаналізувати зовнішність зірки й висунути свій вердикт. Так, за словами лікаря, співачка й дійсно користувалась послугами хірурга.

Після народження дитини Альбіна Джанабаєва користувалась послугами пластичного хірурга та косметолога
Після народження дитини Альбіна Джанабаєва користувалась послугами пластичного хірурга та косметолога

За словами експерта, саме філери винні в тому, що обличчя співачки стало помітно припухлим. Втім, ніяких серйозних змін до своєї зовнішності вона не вносила.

Ознак радикальної пластики у співачки я не помічаю. Можливо, була нижня транскон’юктивальна блефаропластика

– зазначив лікар.

Пластичний хірург також зазначив, що артистка користувалась послугами косметолога. До переліку виконаних маніпуляцій, скоріш за все, увійшли підтяжка обличчя, апаратна косметологія, а також так звані “уколи краси”. Через введення філерів зовнішність зірки змінилась у гіршу сторону, адже вони сильно тягнуть до себе вологу і спричиняють появу запухлого обличчя.

Пластичний хірург в коментарі детально пояснив, чому обличчя Альбіни Джанабаєвої стало таким запухлим
Пластичний хірург в коментарі детально пояснив, чому обличчя Альбіни Джанабаєвої стало таким запухлим

Нагадаємо, що раніше Альбіна Джанабаєва втрапила у серйозний скандал стосовно авторських прав. Так, артистка переспівала пісню Альони Апіної “Бухгалтер” на російському телеканалі. Втім, виявилось, про компенсацію авторських прав не йшло й мови – схоже, що Джанабаєва сподівалась, що ніхто не помітить.

Проте, Альона Апіна подала на зірку в суд. Після довгого судового процесу було оголошено рішення – за порушення Альбіною Джанабаєвою авторських прав телеканал, на якому вона виступала, змушений виплатити Альоні Апіній 150 тисяч рублів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею