“Я готова попрощатися зі стосунками”: Оля Цибульська схивлювала прихильників раптовою готовністю до змін

Українська співачка схвилювала своїх прихильників зізнанням у особистих переживаннях. Артистка поділилась думками на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм

Відома українська співачка Оля Цибульська опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відеоролик, у якому пропонує своїм прихильникам обговорити філософські питання. Так, артистка чесно зізналась, що знайшла відповідь на запитання, яке може змінити ціле життя. Більш того, Оля Цибульська запропонувала шанувальникам відповісти на це питання самим собі.

Оля Цибульська обговорила з фанатами філософське питання

Українська співачка зізналась, що не так давно один з її товаришів запитав у неї, що для артистки важливіше – комфорт і стабільність чи щастя. Так, Оля Цибульська розповіла, що таке питання наштовхнуло її на глибокі думки, втім вона зуміла знайти відповідь. За словами української артистки, вона не тільки відповіла сама собі, але й змушена була практично довести свій вибір.

Оля Цибульська зізналась, що останнім часом замислювалась над важливими та філософськими питаннями
Оля Цибульська зізналась, що останнім часом замислювалась над важливими та філософськими питаннями

Один знайомий запитав мене: “Ти хочеш бути у повному комфорті чи бути щасливою?”. Я сказала, щасливою

– прокоментувала співачка.

Більш того, зізналася Оля Цибульська, вона готова на виправданий ризик. Так, теплий дім із газом та світлом вона з радістю проміняє на потребу проводити вечори при свічках, а комфортне для себе місто, в якому так довго жила, без роздумів змінить на інший населений пункт, у якому продовжить досліджувати свою особистість. За словами артистки, такі рішучі дії мають одну ціль – замістити комфорт постійним почуттям щастя.

Крім того, Оля Цибульська розповіла, що завершити стосунки, які не приносять їй радості, навіть попри те, що здаються ідеальними, для неї легко. Українська співачка сміливо заявила, що вона готова на будь-який ризик, якщо він здатний принести в життя артистки більше барв та замінити нудну стабільність на яскраве щастя.

Шанувальники Олі Цибульської прокоментували несподіване зізнання. Так, декотрі з фанатів заявили, що вони дотримуються такої самої позиції, проте інша частина прихильників висловила свою незгоду. Загалом, українській співачці вдалось змусити чималу кількість людей замислитись над особистими цінностями.

Поділитися статтею

Зараз читають

Телеведуча Леся Никитюк відсвяткувала день народження в стилі диско

Нещодавно зірка українського ТБ відсвяткувала свій День народження. Свято було звичним для зірки такого рівня - тематична вечірка і безліч зоряних гостей.
Потап і Настя Каменських

Потап вилаяв не нафарбовану і моторошно замерзлу Каменських на пробіжці, а вона тут же...

Всенародно улюблені Настя Каменських і Потап тільки ось повернулися з жарких Мальдів, як потрапили в конкретну українську зиму.
Моліться з вірою!

3 сильних молитов про мудрість і керівництві в скрутні часи. Читайте з вірою в...

У житті ми повинні прийняти безліч рішень, і не всі з них однозначні. Ось 3 потужних молитов про мудрість і вказівці, які допоможуть вам.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 6 березня 2021 року для кожного знака зодіаку. Дізнайтеся, що чекає вас...

Це прекрасний час, щоб відзначити свої найсильніші сторони і особисті якості і перестати ігнорувати або недооцінювати їх.

Популярне за тиждень

Популярне