“Я дуже говіркий у ліжку”: Михайло Кацурін розповів, як вони з Надією Дорофєєвою перейшли на українську мову

Український ресторатор та новий обранець співачки Наді Дорофєєвої розповів про те, як перейшов у побуті на рідну мову – знаменитість "ляпнув" зайвого

Михайло Кацурін, відомий український ресторатор та блогер, а за сумісництвом – бойфренд популярної співачки Надії Дорофєєвої, поділився своїми нещодавніми відкриттями у сфері української лайки. Так, знаменитість розповів, як йому вдалось перейти на чисту українську мову навіть у питаннях побутових сварок.

Міша Кацурін поділився досвідом переходу на українську мову

Знаменитість одразу зізнався, що повністю перейти на рідну мову йому спершу було важко. Михайло Кацурін розповів про бар’єр, який заважав висловлювати свої негативні емоції українською. Так, за словами ресторатора, він вважає солов’їну занадто ніжною для того, аби лаятись рідною мовою. Втім, Кацуріну вдалось подолати бар’єр, що виник. Особистим досвідом знаменитість поділився на власній сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Але в міру читання я взрів, що рідною можна добряче роздати – просто треба качати вокабуляр

– зізнався Кацурін та поділився зі своїми підписниками декількома влучними словами, якими можна “добряче зарядити” своєму опонентові.

Михайло Кацурін розповів, як йому вдалось повністю відмовитись від використання російської мови
Михайло Кацурін розповів, як йому вдалось повністю відмовитись від використання російської мови

Крім того, знаменитий ресторатор додав приклади використання нецензурних українських слів. Варто зазначити, що такий підхід до “викладання” матеріалу доволі ефективний, адже підписники знаменитості змогли не лише ознайомитись з “лагідними” рідними словами, але й побачити, як їх використовувати на практиці.

Михайло Кацурін розповів про особисте з Надією Дорофєєвою

Український ресторатор зачепив і більш пікантну та особисту тему. Так, Михайло Кацурін розповів не лише про те, як лаятись солов’їною, але і як йому вдалось подолати психологічний бар’єр у ліжку. За зізнанням Кацуріна, спершу йому та його милій (так солодко він назвав свою дівчину в дописі) здавалось, що нічого не вийде.

Втім, продовжив свою думку ресторатор, усе вийшло настільки органічно, що здавалось, ніби так було все життя. У підсумку Михайло Кацурін порекомендував кожному спробувати перейти на чисту українську мову в абсолютно всіх сферах життя – навіть найпотаємніших.

Поділитися статтею

Зараз читають

Борис Моїсеєв

Борис Моїсеєв святкує день народження — королю епатажу виповнилося 67. Чи привітала його Пугачова?...

Епатажний російський співак Борис Моїсеєв 4 березня 2021 року святкує свій 67-й день народження, а злостивці і подумати не могли, що артист доживе до цих років.
Сонячний морозний день

18 грудня: яке сьогодні церковне свято, традиції, прикмети та заборони на Савин день

Не займайтеся важкою фізичною працею. Краще перенести його на другий день. Не починайте 18 грудня нових справ, оскільки вони не увінчаються успіхом.
Вашій дитині цей сніданок сподобається

Дитина вередує і не хоче снідати – цю яєчню вона з’їсть

Не кожну дитину можна змусити снідати з апетитом. Ця добірка допоможе вирішити проблему.
Володимир Дантес

Дантес уперше розповів, чому помер його батько

Володимир Дантес, більше відомий як стендап-комік і співак, вперше розповів про те, як не стало його батька.

Популярне за тиждень

Популярне