Анатолій Анатоліч розповів про фінансові труднощі і життя на соцвиплати: “Я багато працюю, небагато заробляю”

Відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч розповів, які фінансові труднощі переживає він та всі його колеги по шоу-бізнесу. Важкі часи.

Дев’ятий місяць в Україні триває повномасштабна війна, яка не тільки принесла багато горя, а також позбавила людей можливості заробляти кошти на життя. У скрутному становищі опинилися і зірки шоу-бізнесу, яких багато хто вважає багатими, але в дійсності все не так гарно.

Телеведучий Анатолій Анатоліч поговорив з підписниками свого блогу про складну фінансову ситуацію, в якій опинився не тільки він:

Я багато працюю, небагато заробляю, хоча міг би пробувати заробляти за кордоном. Але я продовжую робити те, що зараз роблю, і знаю чому зараз так, і приймаю це. Зароблю потім

, – написав шоумен.

Анатолій Анатоліч розповів про фінансові труднощі і життя на соцвиплати
Анатолій Анатоліч розповів про фінансові труднощі і життя на соцвиплати

Він відмітив, що він сам і багато його колег в шоу-бізнесі сьогодні об’єдналися заради перемоги, але в цьому не має геройства, це єдиний шанс вижити і подолати ворога. Анатоліч передбачає, що після перемоги почнуться розмови про те, хто більше дав благодійних концертів, більше зібрав грошей для ЗСУ і більше зробив як волонтер, але він не бачить в цьому проблеми. Всі зусилля він зосереджує на будь-якій підтримці України, тому що відчуває свою відповідальність як популярної людини і лідера думок. Найбільше він це відчуває, коли бачиться з людьми з деокупованих міст і вони щасливі бачити його та розуміти, що він не сховався.

Якщо в мирний час знаменитості отримували великі гонорари, путівки на елітні курорти, безкоштовні перельоти бізнес-класом і таке інше, то зараз настав час бути разом зі звичайними людьми – “зі своїми людьми”.

Раніше Анатолій Анатоліч розповідав, що у Франції він і його сім’я отримали статус біженців і живуть на соцвиплати. На велику родину з трьох дітей і чотирьох дорослих вони отримують близько 2 тисяч євро в місяць.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Так по вірі вам буде!

Молитви, коли життя руйнується і потрібно вийти з важкої ситуації

Господь, я приходжу до Тебе смиренно, просячи Твоєї сили і присутності.

“Квартальна” дружина Зеленського Олена Кравець вперше показала свого реального чоловіка: “Вся родина у зборі”...

Для телеглядачів Олена Кравець завжди була "екранною" дружиною діючого президента України Володимира Зеленського. Сьогодні ж Кравець показала справжнього коханого.
Лариса Долина

Різко схудла Лариса Доліна на високих підборах і в рваних джинсах здивувала прагненням помолодіти...

Радянській та російській естрадній співачці Ларисі Доліній - 65 років. Але це тільки за паспортом, адже дивлячись на її фото або на неї вживу, складається враження, ніби вона значно молодше.
Таємна вечеря

Великий четвер на Страсному тижні. Що потрібно знати про нього

У ці дні ми страждаємо з Христом. Що сталося у Великий четвер.

Популярне за тиждень

Популярне