Оля Полякова відверто зізналась, чому пішла на грузинські “Танці з зірками”: “Буде в тебе запальний грузин”

Нещодавно стало відомо, що співачка Оля Полякова бере участь в грузинській версії "Танців з зірками". В студії "Сніданку з 1+1" артистка розповіла, чому вирішила зніматись в проєкті

Відома українська співачка Оля Полякова нещодавно повідомила, що стала учасницею грузинської версії телепроєкту “Танці з зірками”. Артистка стала першою іноземною зіркою, яка бере участь у зніманні шоу. В телепрограмі “Сніданок з 1+1” Оля Полякова детальніше розповіла, чому погодилась піти на шоу та розповіла, як пройшов перший ефір.

Оля Полякова розповіла про свій досвід в іноземних “Танцях з зірками”

У студії “Сніданку” українська знаменитість розповіла, що підготовка до знімання першого ефіру грузинського танцювального проєкту для неї почалась ще за три тижні до події. Так, Оля Полякова танцювала с Максимом Єжовим, українським професійним танцюристом. Проте, за словами співачки, вибір продюсерів збив її з пантелику.

Оля Полякова зізналась, що продюсери грузинського телепроєкту зробили для неї справжній сюрприз. Артистка сподівалась, що їй вдасться “вибити” у партнери жителя країни, в яку вона приїхала на знімання танцювального шоу, втім творці “Танців з зірками” вирішили зовсім по-іншому.

Мені сказали: “Буде тобі запальний грузин” і привезли українця Максима

– розповіла співачка.

Оля Полякова розповіла про грузинський танцювальний проєкт
Оля Полякова розповіла про грузинський танцювальний проєкт

Оля Полякова про атмосферу в Грузії

Українська співачка зазначила, що їй сподобалось у цій країні, адже грузини надають неймовірну підтримку українцям. Так, Оля Полякова зазначила, що першим після посадки літака побачила українські прапори по всьому грузинському місту. Крім того, зізналась артистка, загальна атмосфера країни дуже надихає, а місцеве населення дуже привітне.

Ти розумієш, що тут тобі раді, не образять, нагодують та заспівають пісню

– прокоментувала артистка.

Перший ефір “Танців з зірками” в Грузії

31 жовтня в Грузії відбулась прем’єра першого випуску відомого танцювального проєкту. Оля Полякова вирішила взяти участь в шоу заради того, аби про її благодійний проєкт “Незламні” дізналось якомога більше людей.

Першим виступом Полякової та її партнера Єжова став танець під пісню популярного українського гурта “Океан Ельзи”. Хоча судді поставили парі один з найнижчих балів, артистка не засмучується та готова довести, що гідна вищих балів.

Поділитися статтею

Зараз читають

Метт і Лора в садку

Сказав і зробив: хлопець ще в дитячому садку заявив, що ця дівчинка буде його...

Історія дитячої любові, яка з роками перетворилася у міцну сім'ю. Ще в садочку хлопчик сказав, що одружиться на цій дівчинці. Хлопець виріс, і дотримав свою обіцянку.
Лікарський почерк

Чому у лікарів такий нерозбірливий почерк – дві правдоподібні версії

Кожен у своєму житті хоч раз стикався з проблемою, коли лікар виписав певні ліки, а розібрати текст ніяк не виходить - всьому виною жахливий докторський почерк.

Шлях до слави Руслани Писанки: якою ціною артистка досягла успіху і за кого єдиний...

Новина про раптову кончину відомої актриси та телеведучої Руслани Писанки облетіла всю Україну. Причиною стала онкологія, з якою актриса боролася у Німеччині. Чоловік Руслани Ігор Ісаков розповів, що після кремації привезе Руслану до Києва, де її поховають на Байковому цвинтарі.
Знак зверху: прощання з Клюєвим перетворили в небесну оранжерею

Ангел доторкнувся: на похороні зірки “Вороніних ” з труною актора сталося диво

1 вересня шанувальників серіалу "Вороніни " жахнула новина - помер актор Борис Клюєв, який зіграв головну роль Миколи Петровича.

Популярне за тиждень

Популярне