Кошовий, Казанін, Кравець та інші зірки “Кварталу 95”, які створили міцний шлюб: історії кохання та фото

Майже всі акторки студії "Квартал 95" мають сім'ю та дітей. Хто із "кварталівців" вже багато років відданий своїй другій половинці, читайте далі в матеріалі.

Студію “Квартал 95” заснували близько 20 років назад. З того часу головний акторський склад майже не змінився. Публіка обожнює акторів “Кварталу” не лише через їхній гумор, а й через їхню щирість. Зірки “Кварталу” вже давно поріднились один з одним, вони роками дружать сім’ями. Цікаво, що майже всі актори підтримують сімейні цінності і багато років живуть зі своїми половинками.

Євген Кошовий і дружина Ксенія – 15 років

Весілля акторів Кварталу 95: Євген Кошовий
Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Євген Кошовий

Євген Кошовий познайомився зі своєю майбутньою дружиною в ресторані. Тоді Ксенія була танцівницею відомого балету “Freedom”. Комік закохався в красуню з першого погляду і одразу почав добиватися її серця. Одружилися Євген Кошовий і Ксенія у 2007 році. Вони зіграли пишне весілля, на якому були не тільки всі родичі, а й всі “кварталівські” друзі і колеги. В цьому році подружжя відсвяткувало 15 річницю весілля. В шлюбі у них народилася донька Варвара і донька Серафима.

Євген і Ксенія Кошові
Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Євген Кошовий

Володимир Зеленський і дружина Олена – 19 років

Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Володимир Зеленський
Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Володимир Зеленський

Зараз Володимир Зеленський не входить до складу “Кварталу”, однак він зробив величезник вклад в розвиток команди і публіка назавжди запам’ятала його неймовірні перевтілення на сцені.

Олена – перше і єдине кохання Володимира Зеленського. Вони познайомились ще в школі, однак почали будувати стосунки будучи студентами. До одруження закохані зустрічалися 8 років, тож їх рішення піти під вінець було добре обдуманим. Володимир і Олена одружилися у 2003 році. Подружжя мають двох дітей: доньку Олександру та сина Кирила.

Валерій Жидков і дружина Марія – 19 років

Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Валерій Жидков
Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Валерій Жидков

Валерій Жидков познайомився зі своєю майбутньою дружиною ще в студентські роки. Пара довго зустрічалась і лише через 6 років стосунків, у 2003 році, закохані офіційно оформили стосунки. Валерій і Марія виховують двох доньок.

Олена Кравець і чоловік Сергій – 20 років

Весілля акторів Кварталу 95: як виходила заміж Олена Кравець
Весілля акторів Кварталу 95: як виходила заміж Олена Кравець

Олена Кравець познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком в студентські роки і закохалася в нього з першого погляду. Їхні стосунки розвивалися дуже швидко. Олена і Сергій почали жити разом і через декілька місяців дівчина дазналась про вагітність. Закохані одразу вирішили одружитись. В цьому році Олена і Сергій відсвяткували 20-ту річницю весілля. В шлюбі у них народилась старша донька Марія, якій зараз 19, та двійнята Катя і Ваня, яким зараз 7 років.

Степан Казанін і дружина Наталія – 29 років

Весілля акторів Кварталу 95: Степан Казанін
Зірки Кварталу 95, які створили міцний шлюб: Степан Казанін

Степан Казанін одружився, коли йому було всього 18 років, а його дружині – 17. Тоді він був студентом першого курсу і його батьки були проти такого раннього одруження. Однак хлопець не послухав батьків і повів під вінець свою кохану. Степан зробив правильний вибір, адже він вже 29 років щасливий у шлюбі і має 24-річного сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Джамала

(Фото) Як виглядали в школі зірки шоу-бізнесу: Джамала, Ірина Федишин, Євген Кошовий та Валерій...

Візьміть свій шкільний випускний альбом і згадайте як ви виглядали і як ваші однокласники. Зв'яжіться з ними та згадайте шкільні роки.
Надія Мейхер

Екс-віагрянка Надія Мейхер вперше показала свою маму, яка з Італії приїхала на Новий рік...

Зараз Надія Мейхер - не тільки популярна і талановита співачка, але і еталон жіночої краси в середовищі вітчизняного шоу-бізнесу. Хто допоміг їй добитися такого успіху?
Моліться з вірою!

Молитви, які допомагають знайти роботу. Читайте душевно і з вірою в серці

Господи, дякую вам за те, що я можу довіряти вашому провидінню в пошуках роботи.
Микита Михалков

Всі жінки ловеласа і одночасно блюстителя моралі Микити Михалкова

Серед знаменитих ловеласів почесне місце займає кінорежисер і громадський діяч Микита Михалков - в його житті завжди було багато жінок і яскравих почуттів, що надихають на створення його фільмів. Перерахувати всі його романи буде складно, але досить згадати найгучніші. Хто залишився в серці Михалкова назавжди, а хто не затримався надовго в його житті? Пора дізнатися!

Популярне за тиждень

Популярне