Як зараз живе старша сестра Андрія Данилка та чому він з нею не спілкується: жінка підставила рідного брата

Андрій Данилко, якого публіка знає, як веселу та харизматичну Вєрку Сердючку, має не просте особисте життя. Чоловік не тільки не має власної родини, а й багато років був у сварці з рідною сестрою.

Андрій Данилко народився в бідній сім’ї робітників у місті Полтава. Батько Андрія зловживав алкоголем і часто бив маму, тож хлопець ще з малих літ жив у постіному страху. Коли майбутній зірці було 7 років, його батько помер від онкологічної хвороби. Тоді мама Андрія працювала на двох роботах, щоб хоч якось забезпечити двох дітей, адже крім сина у неї була ще й донька від першого шлюбу Галина. Сестра Данилка старша за нього на 10 років, жінка не публічна і в Мережі нема жодного її фото.

Однак слава про сестру Данилка ходить не дуже гарна. Ще у 2010 році мама артиста Світлана Іванівна дала інтерв’ю журналістам, де розповіла, що її донька має проблеми з психікою. Тоді жінка зізналася, що у Галини манія переслідування, вона майже не виходить із дому і здригається від кожного шороху.

Как выглядела и чем занималась мама Андрея Данилко, которую он многие годы скрывал
Як виглядала мама Андрія Данилка

Мама Данилка Світлана Іванівна розповіла, що її доньку утримує саме її син, адже чоловік Галини працює асфальтоукладщиком і заробляє копійки. Світла вважала, що проблеми в її доньки саме через кошти, адже ті гроші, які їй давав Андрій Данилко, для Галини були величезними, тож вона весь час боялась, що її пограбують, або на неї хтось нападе.

Після скандального інтерв’ю мами Данилка сталася ще одна ситуація, яка довела, що з психологічним здоров’ям Галини не все добре. Сестра Андрія написала на нього заяву в поліцію, начебто він викрав її сина. Пізніше виявилось, що Данилко забрав 12-річного хлопчика і поклав на лікування, адже це було вкрай необхідно, а сама Галина ігнорувала хворобу сина.

Через цей конфлікт Андрій Данилко посварився з сестрою і не спілкувався з нею 5 років. В недавньому інтерв’ю артист зізнався, що зараз має нормальні стосунки з сестрою. Помирились рідні брат та сестра лише після смерті матері в 2020 році.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ані Лорак і Сергій Лазарєв

Тонкі ніжки в крихітному міні: топ 10 фото Ані Лорак, де вона мало не...

Українська та російська співачка Ані Лорак славиться не тільки яскравим вокалом, а ще й своєю колоритною зовнішністю. Сьогодні ми покажемо вам її найяскравіші образи.
Сім'я Влада Ями

5-річний син Влада Ями видав велику сімейну таємницю – назвав ім’я своєї майбутньої сестрички...

Особисте життя знаменитостей дуже цікавить шанувальників, а їм це тільки і треба. Благо, інтернет і соцмережі дозволяють ділити найцікавішими моментами і фото.

Українські зірки, які розлучилися під час війни: Дорофєєва, Харчишин, Заливако та інші “розлученки”

Війна – дуже важке випробування для закоханих. Часто, стрес та підвищена тривожність, які з'явилися у всіх українців з початку війни, не зближують раніше щасливі пари, а навпаки їх віддаляють.
Притула і Никитюк

Телеведуча Никитюк відкрито зізналася, що закохана в одруженого Притулу

Про те, що у Лесі Никитюк можуть бути якісь потягу до Сергія Притули, публіка здогадувалася давно.

Популярне за тиждень

Популярне