Українські зіркові пари, що мають намір всиновити сиріт: Осадча і Горбунов, Мамаріка і Середа та інші

Першим подав приклад Юрій Горбунов, розповівши журналістам, що вони з Катею Осадчою мають намір усиновити дитину, що залишилася без опіки батьків. Услід за популярним ведучим над проблемою усиновлення знедолених діточок замислилися й інші зіркові пари.

Катерина Осадча і Юрій Горбунов

У родині підростають двійко зовсім маленьких синочків Данило й Іванко. Та Юрій Горбунов, що дуже пізно відчув щастя батьківства, вирішив на цьому не зупинятися. І запропонував дружині допомогти якійсь дитинці, долю якої обпекло горнило війни.

Осадча – мама трьох дітей – хоче всиновити ще одне маля

Телеведуча, яка нині активно займається пошуком загублених людей в рамках проєкту “Знайти своїх”, підтримала благовірного, але запропонувала відкласти це рішення до перемоги. Катя вважає, що усиновлення – це ще більш складний крок у житті, ніж народження власної дитини.

Mamarika і Сергій Середа

Співачка і гуморист з початком війни кілька разів змінювали місце проживання, допоки не зупинилися в Чернівцях. Синочок Давід перебуває разом із батьками. Мамаріка чудово пам’ятає три жахливих дні, проведені у лютому в Гостомелі під бомбами, тож тепер стала дивитися на речі трішечки по-іншому.

Після гостомельських поневірянь Мамаріка хоче всиновити сирітку

Раніше Настя з Сергієм планували народження ще одного маляти, а тепер все частіше замислюються круто змінити життя дитинці, яка вже встигла перенести багато страждань. Стати прийомними батьками зіркове подружжя планує, коли все налагодиться.

Тімур Мірошниченко й Інна Рудник

Розуміючи, скільки маленьких українців залишилося без батьків після 24 лютого, голос “Євробачення” одночасно з дружиною дійшов висновку, що після війни слід обов’язково когось всиновити. Вони б зробили це і зараз, але поки що немає жодної юридичної можливості оформити папери офіційно.

Тімур Мірошниченко мріє допомогти дитинці-сироті

Обирати дитинча планують не за статтю, а за покликом серця, відчувши, що саме цей малюк припаде до душі. З іншого боку, це має бути дитина, в якої дуже мало шансів знайти нову родину. Тімур з Інною побралися у 2008 році і вже мають сина та доньку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оля Полякова та її дочка Марія

(ВІДЕО) Дочка Полякової звинуватила матір і батька в перегляді відео 18+

У Інстаграмі поп-діва Оля Полякова показала черговий скандал з дочкою-підлітком.
Тіні Кароль присвоїли орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Тіні Кароль присвоїли орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Народній артистці Тіні Кароль присвоїли державну нагороду. Відповідний указ опублікували на сайті Президента України.
Олена Шоптенко розповіла про дитячі таємниці

Олена Шоптенко зізналась, що раніше крала: Олег Винник від такого визнання вирішив включити задню...

Хореограф і екс-партнерка Олега Винника в шоу "Танці з зірками " Олена Шоптенко розговорилася, і вирішила відкрити таємницю про себе. Та таку, від якої стає соромно навіть фанатам.
Гороскоп на 26 січня 2023 року

Гороскоп на 26 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку: Левам – хитра загадка,...

Ймовірно, сьогодні ви можете прокинутись в поганому настрої та встати не з тої ноги. Гороскоп на 26 січня 2023 року обіцяє несподівані шанси на покращення свого життя

Популярне за тиждень

Популярне