Ведуча Вася Фролова з висоти ОАЕ висміяла дружину краша Арестовича: “Я люблю спати і плакати”

Василіса Фролова нещодавно поглузувала з дружини Олексія Арестовича Анастасії. На особистій сторінці в соцмережі Інстаграм зірка вказала на всі недоліки жінки

Відома українська телеведуча, модель та акторка окрім безперечного таланту в професійній діяльності, має непогане почуття гумору. Цього разу свій хист знаменитість продемонструвала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Переглянувши інтерв’ю Анни Олицької з Анастасією Арестович, Вася Фролова вказала на декілька недоліків дружини “краша”.

Василіса Фролова висміяла Анастасію Арестович

Нещодавно Анна Олицька опублікувала перше інтерв’ю з дружиною Олексія Арестовича. Анастасія в ефірі відповіла на чимало цікавих запитань, втім публіка звернула увагу на манеру спілкування знаменитості. Так, багатьом здалось, що Анастасія Арестович була беземоційною та “прісною”. Підписники Анни Олицької вказали на це в коментарях до інтерв’ю, а Василіса Фролова вирішила потішити своїх підписників у Інстаграмі власною пародією на дружину Арестовича.

Українська телеведуча Василіса Фролова висміяла дружину Олексія Арестовича на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм
Українська телеведуча Василіса Фролова висміяла дружину Олексія Арестовича на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм

Так, Вася Фролова опублікувала відео, в якому дуже монотонним голосом та з розгубленим зовнішнім виглядом повільно промовляє наступні слова, поки на телевізорі, що висить на фоні, триває інтерв’ю Анастасії Арестович:

Я дуже оптимістична людина. Живу насиченим життям. Я можу говорити українською, ми взагалі говоримо на половину українською. Я не цікавлюсь політикою. Коли не виходить Фейгін, мені пишуть чоловіки: “Що трапилось?”

Відома телеведуча та акторка Фролова додала, що їй довелось дивитись інтерв'ю на прискоренні
Відома телеведуча та акторка Фролова додала, що їй довелось дивитись інтерв’ю на прискоренні

Василіса Фролова переказала у комічному та дещо скороченому варіанті приблизні відповіді, які Анастасія Арестович давала в ході інтерв’ю для Анни Олицької. Крім того, зазначила артистка в наступній Інстаграм-історії, після перегляду нового відео на каналі журналістки вона повірила в те, що гіпноз насправді існує та навіть діє.

А ще, я дуже люблю спати і плакати. Забула додати: це інтерв’ю я дивилась на прискоренні й тепер я точно вірю в гіпноз

– зазначила таким самим монотонним комічним голосом Василіса Фролова.

Поділитися статтею

Зараз читають

Новий президент США Джо Байден

Факти з біографії Джозефа і Джилл Байденів – майбутнього президента і першої леді США...

За попередніми результатами виборів президента США перемогу здобув представник демократичної партії Джозеф Байден. Що відомо про людину, яка наступні 4 роки як мінімум буде визначати політику США і впливати на ситуацію в світі.
Сергій Притула

Шоумен Притула йде в мери Києва від “Голосу”: шанувальники готові підтримати політика

Днями Притула виклав у себе в телеграм-каналі відео, де закликав всіх розсудливих громадян балотуватися на місцевих виборах, щоб міняти владу і життя на краще. Ніхто й подумати не міг, що вже зовсім скоро запропонує гуморист і телеведучий.
Валерія та Йосип Пригожин

Історія кохання Валерії та Йосипа Пригожина: все не так ідеально, як здається на перший...

Для публічних людей, все життя яких проходить під пильними поглядами тисяч людей, прожити майже два десятка років в шлюбі - вагомий привід для гордості.
Яків

26 січня День ангела для Якова: що означає це ім’я, характер і доля у...

Це моральна людина не любить свинства, до товаришів належить добре. Яків ідейна людина і вимагає від своїх соратників того ж.

Популярне за тиждень

Популярне