Яніна Соколова прокоментувала роман із Хливнюком з “Бумбоксу”: “Я повідомлю тоді, коли мені це буде потрібно”

Відома українська журналістка та ведуча після розлучення заінтригувала шанувальників "романтичним" фото зі Хливнюком. Знаменитість відповіла, що її пов'язує з музикантом

Українська телеведуча та журналістка не так давно розлучилась зі своїм колишнім чоловіком. Одразу після розставання шанувальники почали запідозрювати, що знаменитість може “крутити” роман. Одним із “підозрюваних” став український музикант Андрій Хливнюк із гурту “Бумбокс”. Втім, прокоментувала Яніна Соколова, її не пов’язують ніякі романтичні стосунки зі співаком.

Яніна Соколова прокоментувала чутки про роман

Шанувальники запідозрили, що між українською телеведучою та музикантом є щось більше за дружбу після того, як знаменитість опублікувала спільну фотографію, на які вони позують у темряві при свічках. На особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук Яніна Соколова пояснила, що має змогу побачитись зі співаком усього двічі на рік. Цього разу вона брала в Хливнюка інтерв’ю і саме в той момент у ресторані, де знаменитості спілкувались, вимкнули світло – саме тому вони запалили свічки.

Так, українська журналістка зазначила, що сьогодні мільйони українців змушені запалювати свічки не через те, що хочуть романтично провести час, а для того, аби в темряві було видно їжу. Саме тому, на думку Яніни Соколови, зараз недоречно вбачати у свічках щось більше, ніж банальне бажання за відсутності електроенергії бачити хоча б щось.

Яніна Соколова зі співаком Хливнюком
Яніна Соколова зі співаком Хливнюком

Яніна Соколова прокоментувала своє розлучення

Крім того, українська журналістка вирішила розставити всі крапки над “і” у питанні свого розлучення. За словами телеведучої, вона сподівається залишитись у хороших стосунках зі своїм колишнім – банкіром Володимиром Литвином. Яніна Соколова зізнається, що хоче цього принаймні заради добробуту спільних дітей.

Про інші перипетії в моєму житті я повідомлю тоді, коли мені це буде потрібно

– доповнила журналістка.

Нагадаємо, що українська телеведуча Яніна Соколова довго приховувала своє розлучення. З колишнім чоловіком Володимиром Литвином вони одружились 2010 року. У шлюбі в ексзакоханих з’явилось двоє дітей – сини Микола і Мирон. Яніна Соколова не розповіла, коли та чому вона розлучилась з українським банкіром.

Поділитися статтею

Зараз читають

Даша Астаф'єва

36-річна чарівна Даша Астаф’єва обіймається зі своїми улюбленцями: “Ну як можна не закохатися” (Фото)...

Відома українська модель, акторка, телеведуча Даші Астаф'єва має безліч передплатників у соціальній мережі Instagram - 570 тисяч. І їх кількість збільшується
Алла Мещерякова

Пішла з життя зірка фільму “А зорі тут тихі” Алла еіщерякова

Актрисі було 77 років. Сумну новину повідомили на офіційному сайті Союзу кінематографістів Росії. Причини смерті поки що тримають у таємниці.
Тіна Кароль

Тіна Кароль без макіяжу і з хвостом на голові похвалилася розкішним подарунком від залицяльника:...

Відома українська співачка Тіна Кароль має величезну армію шанувальників, яка раз у раз обсипає поп-діву подарунками.
Потап показав сина

Поки Каменських вдома: Потап показав, як проводить час з єдиним сином від Ірини Горової...

Відомий репер і продюсер Потап показав, як проводить час зі своїм 12-річним сином Андрієм.

Популярне за тиждень

Популярне