Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної: весілля відмінили

Відомий комік і колишній наречений акторки Ксенії Мішиної Олександр Еллерт виїхав з України вже після початку повномасштабної війни. Де зараз знаходиться шоумен, читайте далі в матеріалі.

Шоумен Олександр Еллерт став популярним після участі в шоу “Холостячка”. Саме його Ксенія Мішина обрала серед 15 претендентів на її серце. Їхні почуття були справжніми і щирими, тож уже з перших ефірів романтичного шоу глядачі відчували, що Мішина обере саме його.

Мишина поставила жирную точку в отношениях с победителем Холостячки Эллертом
Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної

Після фіналу “Холостячки” Ксенія і Олександр почали жити разом і будувати плани на майбутнє. Втім, їхнє кохання не було вічним. Вже через рік Мішина оголосила, що вони з Олександром більше не разом. Таке рішення прийняла саме акторка, а ось Елерт ще довго в інтерв’ю говорив, що кохає Ксенію, а також робив декілька спроб повернути стосунки.

Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної

Після початку повномасштабної війни в України Олександр Еллерт деякий час жив на західній Україні. Більше того, Мішина зізналася, що вони з її екс-коханим місяць прожили разом в будиночку на Буковелі, коли почалася війна. Втім, пізніше їхні шляхи розійшлись. Декілька місяців назад стало відомо, що Олександр Еллерт покинув країну і виїхав в Каліфорнію, США. На яких підставах чоловік виїхав з країни і чи зробив він це законно, не відомо. Еллер не коментує свій виїзд.

Олександр Еллерт вперше показав свою реальну дружину
Куди подівся наречений-емігрант Ксенії Мішиної

Колишній Ксенії Мішиної хоч і не так активно, як раніше, але веде свій Інстаграм-блог. Проте чоловік так і не зізнався, чому він поїхав в США і чим він там займається. Варто додати, що Олександр отримує купу хейту в Мережі. Публіка його засуджує за те, що він покинув Україну під час військового стану і зробив це ймовірно незаконно.

Сам Еллерт реагує на це у звичній для себе манері – віджартовується.

Нагадаємо, Олександр Еллерт багато років був автором сценарію студії “Квартал 95”. Однак після розставання з Ксенією Мішиною чоловік почав змінювати своє життя. Спочатку гуморист взяв довготривалу відпустку на роботі, а потім і зовсім звільнився.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Винник про прихильниць

Олег Винник не любить, коли його шанувальниць називають вовчицями: вовчиця у нього тільки одна...

Вітчизняний натуральний блондин розповів, який сенс несе пісня «Вовчиця» особисто для нього. Виявляється, Олег Винник не любить, коли прихильниць його творчості називають вовчицями.
Леся Никитюк

Леся Никитюк представила публіці свій новий образ: “Дружина Чубаки “

Леся Никитюк здивувала шанувальників новою зачіскою. Такий телеведучу фанати ще не бачили.
Алла Пугачова

Ніяк не вгамується 71-річна: найскандальніші витівки Алли Пугачова, про які поки не знає Ліза...

Аллу Пугачову називають Королевою естради та Примадонною, але у багатьох ця відома співачка асоціюється не тільки з музикою, а й з гучними скандалами.
Знайдіть відмінності між картинками

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 8 відмінностей на картинці з чоловіком, який...

Якщо ви знайдете 5 або 7 відмінностей - це теж непогано. Якщо 2 або 3, то вам потрібно ще тренуватися з проходженням тестів на уважність.

Популярне за тиждень

Популярне